Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadávanie vlasov

joan

u mna liečba pantenolom nezabrala, teraz som si nakupila B-komplex, zinok tak uvidim, užívam aj železo tak dufam že sa to zlepši

jajkafr

ahojte... svrbenie hlavy môže byť spôsobené aj prípravkami, ktoré používate na vlasy (šampón, kondicionér, lak, tužidlo...) čo sa týka vypadávania vlasov tiež mám s tým problém, ale mne vlasy vypadávajú prevažne z liekov... mne pomohla vodička od kožnej Alpicort F... okrem toho príčinu vypadávania vlasov treba hľadať aj vo vnútri organizmu... môže ísť o ochorenie štítnej žľazy, nejakú hormonálnu poruchu, nedostatok vitamínov či minerálov, nejakú alergiu, alebo genetika... ak je problém v genetike liečba je zložitá a často neúčinná... určite navštívte odborníka a nečakajte kým vypadnú všetky vlasy
prajem veľa síl a trpezlivosti a držím palčeky

Slimacica

Mne presne toto zacalo asi mesiac dozadu.
Neprijemne svrbenie pokozky hlavy a vypadavanie vlasov. To svrbenie nechce prestat, skusam si to len nevsimat. A vypadavanie je tak zle, ze som v priebehu toho mesiaca stratila pol objemu mojich vlasov!!
Vraj to moze byt sposobene nedostatkom zeleza, naobjednavala som si rozne vitaminy a pripravky, a uvidim, co sa stane.
Myslite, ze to pomoze?
Zabrala liecba Pantenolom?

Dakujem

cesnak

Máme s dcérou podobne problémy,momentálne dcera už druhý mesiac uživa Pantenol tablety a robí zabaly z pantenol sprey,,čo je na popaleniny.Zmenu vidime ale treba to dlhšie uživat,a šámpon použivajte celkom obyčajný,,vajičkový,alebo brezový,,ako za starych čias.A myslim si že to pomôžeš aj na svrbenie pokožky.Prajem úspecha trpezlivost.

cesnak

Máme s dcérou podobne problémy,momentálne dcera už druhý mesiac uživa Pantenol tablety a robí zabaly z pantenol sprey,,čo je na popaleniny.Zmenu vidime ale treba to dlhšie uživat,a šámpon použivajte celkom obyčajný,,vajičkový,alebo brezový,,ako za starych čias.A myslim si že to pomôžeš aj na svrbenie pokožky.Prajem úspecha trpezlivost.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadávanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk