Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uchatý nos

Príspevok v téme: Uchatý nos
Stiewie

Zhruba pred tromi dňami som začal pociťovať prvé príznaky nádchy u mňa. Začal som si dávať sprej Muconasal plus. Dnes po 4 dňoch mám problém, že ak si ten sprej nedám, tak nedokážem dýchať nosom. Prosím Vás poraďte, čo mám robiť, nejaké triky alebo domáce recepty. Chcem sa toho zbaviť.

zuzic

ak to bude este trvat chod lekarovi a hlavne to nepodcen!!! ja som to podcenovala a teraz sa uz tri roky nadychnut nedokazem, bez sprejov ani na krok berem si ich vsade, dutiny zapchate pravidelne, leze to na usi...hlavne to nepodcen a radssej chod zbytocne ako si spravit problemy! a tie kvapky tiez si dlho nedavaj lebo budes zavisly a tiez sa tazko z toho vyhrabes.

eo

Velmi efektivne!!!!
Nosne umývanie s SinuCleanse System .
Najbezpecnejši, najefektívnejší spôsob, ako zmiernit príznaky bolesti dutín. Pomocou SinuCleanse Systém denné podporuje dobré zdravie, nosovej, zlepšuje kvalitu života pre osoby trpiace dutín, znižuje potrebu liekov a zmiernuje mierne až tažké sinus-príznaky súvisiace. Štúdie preukázali, že nosovej umývanie môže byt rovnako úcinný ako drog terapiou a tiež prispieva k zlepšeniu úcinnosti protidrogovej liecby, ak je použitý spolu.
Pouzivat niekolko krat denne .

keko37

co ???? uchaty nos ??? a to je co ???? myslis ze mas nos ako ucho ??? to je v pohode aj moja znama ma take usi ze vyzeraju ako nos.... za to sa nehanbi :)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uchatý nos - Fórum - ZDRAVIE.sk