FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Denne ritualy krasy...

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Denne ritualy krasy..." v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    Hnedoocka3021.02.10 08:23??.??.242.1

Davnejsie som kdesi citala, ze prehnana starostlivost o plet a telo - moze viac skodit ako pomahat. Nemam ponatie ako som na tom ja, co robim zle, co by som naopak robit mala a nerobim. Tak by ma zaujimalo, co su vase denne ritualy, a ako sa o seba starate, co nikdy nevynechate, ako casto si davate strihat, farbit vlasy, cvicite...

Viem, ze to moze vyzniet smiesne, ale niektorym nam ;) to moze aj pomoct a poradit. Uvadzajte prosim aj vek, pretoze starostlivost sa rokmi meni. Taaakze ja zacinam...

27r. Pri sprchovani - vzdy pouzivam sampon+kondicioner, gel na intim. hygienu, sprchovy a potom nivea tel. mlieko.

Odlicenie: zacinam odlicovacom na oci, vycistenim pleti, tonikom, ther. La roche voda, ocny krem, hydratacny na plet.

Peeling si robim 4-5x do tyzdna.

Vlasy si davam strihat kazde 2-3 mesiace, farbim cca kazde 2, pretoze mam problem s vymyvanim farby. Cvicim cca 3x tyzdenne 60 min.

To som ja, a co vy? Vopred dakujem za rady.

• LETICIA19.09.11 00:21??.??.84.121

sydney moj clovek lancome hypnose, naj naj naj :-D

• sydney18.09.11 20:57??.??.13.24

ahojte,zaujimava tema :) takze,ja mam 23 rokov.

vlasy: umyvam si ich tak dvakrat za tyzden,niekedy staci raz (mam melir,ktory mi taha mastnotu kusok od korienkov a preto mi dlho vydrzia v idealnom stave).pouzivam l´oreal elseve na farbene vlasy,k tomu maska,teraz sa chystam aj na kupu oleja na vlasy (chcem skusit mandlovy).a potom samozrejme vselijake tie vodicky,spreje a nevymyvatelne masky pre blond vlasy

telo: ja osobne mam najradsej panske sprchove gely od adidas :D (ked mne tak krasne vonaju!),plus gel na intimnu hygienu. peeling skoro vobec,lebobez toho mam extremne citlivu a suchu pokozku (mam ichtiozu),a na telo,co sa tyka kremov,som skonstatovala ze si musim kupit ten olej a premastit sa,lebo ked si dam akekolvek telove mlieko,tak som do hodiny sucha

tvar:na cistenie pouzivam ocny odlicovac od garnier,na tvar gafrovu vodu (je praobycajna a perfektna) a krem od Biodermy (Atoderm PO zinc). makeup Bourjois (nejaky ten ovocny 16h),na denne nosenie tiene malokedy,vacsinou alverde alebo bourjois,tekuta linka od rimmel (drzi fakt dlho) a riasenku od rimmel (taka ta ziarivo zelena,je perfektna,teraz mam na skusky od maybelline,false lashes,alebo tak nejak,taka fialova,a je hrozna),puder a licka

vona: pouzivam na striedacku lancome hypnose senses,lacoste inspiration,salvatore ferragamo - incanto shine a levandulovu vonu

• Jahodka1234518.09.11 16:09??.??.254.26

Aj ja sa pridám aj ked táto diskusia je už staršia :)

Vek 17

Sprcha - šampon (Loreal) + kondicioner , sprchovy gel , gel na inmtimnu hygienu .

Pleť - pletové mlieko , pletová voda , cistiaci gel , te tree oil a potom po 10minut krém .

Make up - podkladová baza Vichy , make up Vichy , puder Vichy , spirala+ horná linka a líčka :)

• Hnedoocka3023.02.10 19:43??.??.191.20

Cajik, presne to aj mna napadlo. "zavidim" kazdej jednej, ktorej nemastneju vlasy zo dna na den. Ja si ich zmyvam kazde rano a ak by som s tym aj den pockala - prinajmensiom sa ta masnota odrazi na mojej ofine, nehovoriac o tvare mojej parochne ;) po prebudeni.

• cappy23.02.10 19:41??.??.138.92

www.youtube.com

tak toto je uplna pecka na kudrlinky =) ..len treba nervy na prve razy ked to robim...a chudak moj prst :D ...ale inak to vazne tak vyzera..ja to necham celu noc..aby to nespadlo dam si satku ...predtym nez natocim na prst si naomcim pramen vlasov s mokrymi rukami.. rano to tak vyzera

www.youtube.com

toto som este nerobila, ale take urobim ked nebudem chciet male kucierky lae lokne..princip taky isty ako v prvom videu...len na 3 prsty

www.youtube.com

tejto sa lokne zase vydarili,a tiez to planujem vyskusat..ta to robi ako v 1. videu, len toneda ku hlave a asi nenechava tak dlho :)

a ta cukrova pasta:

ja dam 250-300 g cukru a z 2-3 citronov vytlacenu stavu...zacnem varit, asi tak 20 min...kym to neni take tmavohnede v hrnci..potom prelejem do sklicka, vyzera to uz ako med...pockam kym vychladne, ale take teplejsie s nozikom rozotirem pasik na nohe...prilozim pruzok z plienky a ztrhnem..ako zarastaju mi chlpky po dvoch ytzdnoch...ale ak kazdy vecer si prejdem po nohach s tou lufou, tak oni potom vyjdu na povrch nie pod kozu, na 2x mi uz chlpky menej zarastali..terazs a to chystma dat 3x a vidim ze mam o polovicu menej chlpkov ako som mala...a ked to das do bikikovej oblasti, tak na prekvapenie to velmi neboli =)

• cajik23.02.10 19:37??.??.60.56

Mam 22 :) aj mna to ale raz caka, kdezto s tymi vlasmi asi uz nic nespravim :D

Inak ja som zabudla dodat nejake detaily, take ze antiperspirant (ale to je samozrejmost), sem-tam pred stresujucimi udalostami si dam driclor, davam si este aj cerven na licka tak jemne, a ceruzku nad horne mihalnice. No a zuby, si cistim tiez dokladne, plus 2krat rocne dentalna hygiena.

Inak pravidelne preventivne prehliadky, nefajcim, nepijem alkohol, pijem dostatok tekutin, snazim sa jest aj zeleninu a ovocie, ale holdujem cokolade a cukru :D :/

• amalena23.02.10 19:28??.??.228.105

cajik, neviem, kolko mas rokov, ale ty si aspon (zatial) nemusis patlat na tvar protivraskace a sledovat, ci funguju:)

• cajik23.02.10 19:19??.??.60.56

Aaaa ja vam zavidim co si nemusite umyvat vlasy skoro kazdy den :)

• Matuliq23.02.10 19:17??.??.60.35

a nejake indicie na to video? :-D

aka cukrova pasta?

• cappy23.02.10 19:13??.??.138.92

vek: 22

Vlasy: sampon Klorane s vytazkom chininu a vitaminmi B, umyvam si kazdych 5-6 dní, na jemne vlasy davam po umyti tuzidlo taft volume(tyrkysovy), pri uprav vaslov lak tej istej znacky,ked mam chut na kucierky, na youtube je vyborny sposob ako si ich spravit uplne bez natacok a kuliem a pod =) ...

Telo: sprchový gel Bioderma hydratacny, ked nie je tak nivea happy time merunkovy alebo pomaranc, telove mlieko, raz do tyzdna tiez nivea happy time...a ziletky na nohy som na chladne obdobie vymenila za domacu cukrovu pastu,a je to super

Tvar: (mometalne skinoren a nejaku citronovu vodu na vybielenie fliacikov na tvari) ..inak bioderma sebium cistiaca voda rano aj vecer, krem iba rano, tiez bioderma hydra

Make up: vichy mineralny make up, ruz oriflame s trblietkami (na pocudovanie v tom ruzi aj su ),spirala astor- calkom fajn, tiene neviem ake kupit, tak mam len take ze bieda =D , cerven na licka malokedy, ale ak tak alverde, a uzasny lesk od maybelline

vona: nejaka svieza ako Dolce a Gabanna (s modrym vrchnakom), resp Addidas tiez s modrym vrchnakom

• amalena23.02.10 19:03??.??.228.105

Ja mam 28 rokov.

Mam bezproblemovu plet, ale snazim sa predist predcasnym vraskam z mimiky. Pouzivam lahky prostivraskovy denny (UV faktor 15), nocny a ocny krem. Tekuty mejkap pouzivam jedine na take prilezitosti ako fotenie, svadba (vlastna, haha), aby sa nepovedalo. Nepotrebujem ho. V lete nevychadzam z domu bez toho, aby som sa natrela kremom s UV faktorom 45. Mam strach z vrasok.

Takisto som spokojna s vlasmi, mam ich kucerave, umyvam raz za tyzden, nikdy ich nemam mastne. Pouzivam sampon a kondicioner na podporu kucier a ich hydrataciu, pred fenovanim penu, gel alebo prostriedok proti krepovateniu a na kucery. Strihat sa davam raz za 4 mesiace. Som spokojna so svojou farbou vlasov, tak si ich nefarbim.

Nechty som si nelakovala uz roky, mam ich zdrave a dlhe, nerada si ich striham.

Kazdy vecer pred spanim si kremujem ruky. Neznasam pocit suchych ruk. Na telo mam kremy kadejakych znaciek, ale nekremujem sa casto, hoci by som mohla, na tele mam cuchu pokozku, hlavne v zime.

Umyvam sa sprchacom s vytazkom z olejov a ma v sebe aj drobne ciastocky ako piling.

Velmi sa staram o svoje zuby, dvakrat rocne si ich davam cistit, raz rocne rontgen, kazdy vecer po umyti pouzivam dentalnu nit, biele zuby a sviezi dych su pre mna dolezite.

Licenie: cierna ceruzka na spodne linky, puder na obocie vo farbe obocia (stokrat lepsie ako ceruzka), kliestiky na mihalnice pouzivam vzdy, ked si malujem oci, cierna maskara a na pery lesk alebo ruzovy alebo hnedy ruz.

• booobriika23.02.10 18:16??.??.10.15

Vek: 23

Vlasy: tie si umyvam zhruba kazdy druhy den, lebo mi rychlo mastneju, sampon + kondicioner (ten si nedavam na korienky), vlasy nechavam volne vyschnut, potom bud upravim kucery tuzidlom ci iba kremom na vlasy, alebo zehlim + pripravok na zehlenie a k tomu lak na vlasy kazdy den.Podstrihujem sa sama podla potreby, tak raz za dva mesiace, obcas pouzijem farebny sampon o odtien tmavsi ako moje vlasy, pre zmenu :D cca dva krat do roka.Vlasy sa krasne lesknu a vymyvanie nie je viditelne.

Telo: sprcha kazdy den, vseliake sprchace, striedam podla nalady, intimny gel a tvar si umyvam cistiacim gelom Garnier na tvar. Po sprche si dam vzdy antiperspirant a telove mlieko, na nohy Oriflame ruzovy (krasne vonia) myslim ze je to mentol s jahodou.

Tvar: rano umyvam cistiacim gelom, potom denny krem Garnier zmatnujuci, fixacny krem, make up Maibelline zmatnujuci,po tejto kombinacii sa mi ovela menej leskne plet ako kedysi. Dalej licka,ceruzka, tiene, spirala a lesk. Vecer odlicovanie najprv oci mliekom Garnier, potom aj tvar + voda Garnier. Raz do tyzdna si davam na plet ampulky z oriflame, je to vitamic C pre plet a viacucelovy ocny krem a tiez zlupovaciu masku.

Ruky: tie si umyvam veela krat denne, takze min raz nakremujem, nechty skor nakratsie a raz do tyzdna lak.

Odfarbovanie hornej pery raz za dva mesiace :))

• Hnedoocka3023.02.10 17:39??.??.191.20

Bella ;o) Neva ;)))

• bella198823.02.10 17:24??.??.89.7

boze prepacte zblbol mi net a poslalo to tu trikrat :(

• bella198823.02.10 17:23??.??.89.7

ahojte takze ja sa pridam :)

vek: 21 rokov

Vlasy: vlasy si umyvam kazdy druhy den. Pouzivam sampony rozne druhy, momentalne Pantene. Kedze mam dlhe vlnite vlasy po umyti pouzivam taktiez nezmyvatelny kondicioner v spreji Glisskur ten ruzovy s vytazkami z ruze a je vyborny, vlasy su krasne leskle a uzasne vonaju :)

na upravu pouzivam sem-tam gumu od Schwartzkopf ,v modrej plechovke ,na zvyraznenie kucierok :) a trosku laku Wellaflex 3.

Telo: sprchove sampony taktiez pouzivam od vymyslu sveta, momentalne som si zamilovala sprchovy gel od FA s vytazkom s ibisteka a brusnic. Vonia nadherne. Peelingy nepouzivam ziadne. Kremujem sa kremom z Avonu i Oriflame taky s medovym vytazkom.

Tvar: tvar si kremujem vacisnou raz za den, vecer sa odlicujem mliekom od Garnier, tonikum od Nivea.

Dekorativka: make-up pouzivam Max Factor - Lasting performance ( najlepsie aky poznam ), a tienov mam asi milion to iste aj leskom na pery pretoze na to som fanatik :) velmi krasne su tien od Gosh take sypke a super je ruz od Maybelline - color sensational. dalej pouzivam spiralu, ceruzku na oci, puder a obcas licka...

a ozaj na intimnu hygienu nepouzivam ziadne pripravky pretoze som mala stale problemy s mykozami a gynekolog mi odporucil umyvat sa iba cistou vodou ziadne chemikalie.

vone: Lanvin - Eclat , Sensoria tusim oriflame

• bella198823.02.10 17:21??.??.192.253

Vlasy: vlasy si umyvam kazdy druhy den. Pouzivam sampony rozne druhy, momentalne Pantene. Kedze mam dlhe vlnite vlasy po umyti pouzivam taktiez nezmyvatelny kondicioner v spreji Glisskur ten ruzovy s vytazkami z ruze a je vyborny, vlasy su krasne leskle a uzasne vonaju :)

na upravu pouzivam sem-tam gumu od Schwartzkopf ,v modrej plechovke ,na zvyraznenie kucierok :) a trosku laku Wellaflex 3.

Telo: sprchove sampony taktiez pouzivam od vymyslu sveta, momentalne som si zamilovala sprchovy gel od FA s vytazkom s ibisteka a brusnic. Vonia nadherne. Peelingy nepouzivam ziadne. Kremujem sa kremom z Avonu i Oriflame taky s medovym vytazkom.

Tvar: tvar si kremujem vacisnou raz za den, vecer sa odlicujem mliekom od Garnier, tonikum od Nivea.

Dekorativka: make-up pouzivam Max Factor - Lasting performance ( najlepsie aky poznam ), a tienov mam asi milion to iste aj leskom na pery pretoze na to som fanatik :) velmi krasne su tien od Gosh take sypke a super je ruz od Maybelline - color sensational. dalej pouzivam spiralu, ceruzku na oci, puder a obcas licka...

a ozaj na intimnu hygienu nepouzivam ziadne pripravky pretoze som mala stale problemy s mykozami a gynekolog mi odporucil umyvat sa iba cistou vodou ziadne chemikalie.

• bella198823.02.10 17:20??.??.202.84

• Hnedoocka3023.02.10 16:46??.??.191.21

Delphia, v pohode to ber ako "dodrziavanie kazdodennej hygieny", nikto ti to neberie. No nie vsetci sa musime vyjadrovat rovnako a nazyvat veci tymi istymi menami, ked je kopec dalsich sposobov ako ich opisat alebo nazvat ;o)

• beuaty23.02.10 14:36??.??.62.2

Pre mna je tiez uplna samozrejmost pouzivat krem na oci, dekolt, zadok atd..Peeling, navsteva kozmeticky, kadernicky. Vobec si nezijem nad pomery, ale toto su veci, ktore mi pomahaju relaxovat a vychutnavam si ich. Chcem sa pacit, mat zo seba dobry pocit a okrem ineho, starostlivost o telo aj zvonka k tomu len prispieva :)

• kickaTT23.02.10 14:00??.??.24.8

niekto to moze brat ako povinnost alebo nutnost ze umyt sa a nakremovat, celkovo starat sa o seba...ale su ludia co si to jednoducho vedia vychutnat je to pre nich relax ked natieranie spoja s masazaou a pod... je mi jedno co si myslis, nemam s tym absolutne problem len mi pridu trapne take obmedzene nazory

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

^ Späť na vrch