Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapalene ucho

Príspevok v téme: zapalene ucho
noro13

Zdravím, asi pred mesiacom som si dal naušnicu, 10dní som musel počkať aby sa mi zahojila, tak som si dal maleho slimaka, potom vačšieho, mam problem, stale mam toho velkeho slimaka a stale mi z ucha tečie hnis, hnis a iba hnis, dezinfikujem si to, no nepomaha, a ma ucho boli, ak si ho cez noc dam dole tak do rana mi dierka zarastie. Čo mam robiť ? Prosim.

jajkafr

noro z akého materiálu je tá náušnica? vydenzifikoval si ju predtým ako si si ju dal do ucha? a na dezinfekciu skús Betadine kúpiš v lekárni malá fľaštička stojí cca 3 eurá

Ivka 1

Noro bolo by dobre na to striekat aloe spray s pridavkom propolisu a liecivych bylin. Ak chces,napis mi na mail,viem Ti pomoct.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.