90-dňovka od 01. 03. 2010

Príspevok v téme: 90-dňovka od 01. 03. 2010
kvietok3

ahojte kočky, chcela by som začať 90dňovku..hľadám parťáčky...viem, že tu je takýchto tém založených viac, ale čítala som si príspevky, a to sú všetko ženy, čo chcú schudnúť maximálne 8 kg...ja hľadám niekoho, komu treba schudnúť aj okolo 20 kg..:) dúfam, že sa niekto prídá..

wranglica

sasha ak myslis krupicnu kasu podla mna skor v uhlohydratovy den namiesto sladkeho nie? =)

ale ja mam co hovorit vcera som mala bielkovinovy den a na veceru som mala cokoladovy pohar - 50 percentna cokolada s malinami a slahackou =))) - samozrejme ze to bola vynimka ved bol MDZ =)))

kvietok3

ahojte baby, tak ako sa drzite? ja som si cez vikend vysluzila brusnu chripku takze dieta sama o sebe..same suchare :D...ale pokracujem dalej

sasha19

no ja sa drzim celkom dobre..dnes som mala prvy prehresok od zaciatku diety-capucinno bez cukru..mala som strasnu chut ta som si dala..inak mam dneska ovocny den,ma obed som si spravila mrkvovy salat...no a este mam svoje dni tak mam neskutocne nervy ze som sa na to dala ale musim sa vzchopit lebo nikto ini za mna neschudne...ale tesim sa uz na zajtrajsie bielkoviny,no neviem este co si dam..asi jogurty..hm...inak mozem si spravit krupicu?lebo uz by som si dala len neviem do ktoreho dna ju mam zaradit..hm?...inak sa citim strasne plno a nafuknuto lebo mam svoje dni:(...a kde ste vsetky ostatne???

wranglica

caute baby ako? =)

drzite sa? Ja mam dnes bielkovinovy den...som sa napraskala sunkou a k tomu som mala krajec a pol celozrneho chleba doma peceneho, ale s tou sunkou som to prehnala a teraz mi je zle moja chyba nemam byt pazravaa =)

inak mne priatel povedal ze mam nejaky mensi zadok =)) presiel mesiac co som tuto dietu "drzala" tak ze som normalne ranajkovala a prehresky boli caste a dala som dole 3 kila zacinala som na 73 ted mam 70 a 172 cm...no teraz drzim tu dietu s Vami uz poctivo...chcem to na tych 65 kg

sasha19

a chut na kavu ma uz presla:)ani som jej vela nepopila pred tym...a aj ja sa odvazim az po mesiaci,neboj monicka vydrzis to!!!musis!!!.som hnusna ne?:)ale zvladneme to!!!hlavne pozitivny pristup v hlavicke aby sme mali....a ozaj baby nie ste hladne medzi jedlami?lebo ja uz vobec nesom hladna,iba vcera cez vitaminovy den som bola akasi hladna cely den...a vy?

monicka3030

ahojte dievčatá tak ja to zvládam zatial super zatiaľ odolávam aj tomu aby som sa povážila povedala som si že až o mesiac. a sasha19 myslím si že kava nieje prehrešok je to aj v knihe že ju môžeš len bez cukru a mlieka ja to riešim tak že si ju osladim dvomi kvapkami umeleho tekutého sladidla.tak sa držte ja sa najviac bojim prvej nedele ked každemu navarím fajne mäsko a upečiem zakusok asi budem musieť ísť na prechadzku kým bude moja rodinka jesť.

marulka1

Dakujem krasne (o:
uff, ale to vyzera velmi zaujimavo, nehladujete pritom ??? Ja sa snazim prijmat potravu 5 krat za den, podla mna je to dolezite....A este ked sa dost clovek hybe (fitko, alebo nejaky druh sportu)...Zacala som chodit do fitka 3x do tyzden (1,5 - 2 hod.), chcem trosku posilnit vrchu cast svojho tela (cize pribrat na objeme)a schudnut v nohach a jeden moj znamy, ktory sa tymto veciam ohladom kulturistiky venuje uz dost dlho, mi povedal, ze musim prijmam vela potravy, a tym sa mi zrychli metabolizmus, ktory takto bude efektivnejsie pracovat a ja budem chudnut...
no ved uvidime :DDD
zatial co badam, je ze sa citim pevnejsie, mam viac sily v rukach, ale na druhej strane mam pocit, ze sa mi zväcsil odvod stehien ...nemate nejaky ten typ, ktorym by som konecne zacala v tych nohach chudnut?

dakujem za cenne rady ....