Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90-dňovka od 01. 03. 2010

Príspevok v téme: 90-dňovka od 01. 03. 2010
kvietok3

ahojte kočky, chcela by som začať 90dňovku..hľadám parťáčky...viem, že tu je takýchto tém založených viac, ale čítala som si príspevky, a to sú všetko ženy, čo chcú schudnúť maximálne 8 kg...ja hľadám niekoho, komu treba schudnúť aj okolo 20 kg..:) dúfam, že sa niekto prídá..

kvietok3

ahojky anavi...na veceru chlieb vo vajicku nie je dobra volba, pretoze vajcia sa jedia v prvy bielkovinovy den..bol by to velky prehresok..na veceru si mozes dast namiesto niecoho sladkeho slany rozok..alebo to iste co si mala na obed ale v polovicnej porcii...

anavi2

Ahojte...ako sa dari? Ja som si vcera robila zemiaky zapekane s kyslou kapustou mnamky. A dnes idem na cestoviny s paradajkovou omackou a olivami. Mam chut na kukuricu k tomu a syr ale no nedam si...len budem na frajera zavistlivo pozerat :)a na veceru si asi spravim chlieb vo vajicku myslite ze mozem take nieco? namiesto sladkeho??? co vy na to a s redkvickou to ja lubim mnam...a zajtrajska sa uz obavam :) ale zvladneme predsa ze? Pekny den Vam prajem

wranglica

ja zvyknem cez uhlohydratovy pizzu vegetariansku alebo pizza stangle a salat alebo cestovinky mnam =) ten den je naj.... ja mam dnes ovocny den....fuj ten neznasam uplne najviac....=( mala som jablko a hrozno mam tu na stole v praci tak neviem ako to prezijem...hmmm =(

inak ja antiku tiez pouzivam...yadine som s nim spokojna tak ho nechcem vysadit este by som si rozhadzala hormony alebo co ja viem co =)

a vy ste ako na tom? =)

sasha19

tak ako?co ste dnes papali?..ja som mala rizoto zeleninove, len zajtra neviem co budem obedovat lebo som cely den v skole tak nebudem mat cas na varenie cestovin:( asi si dam kupim kusok pizze,ale mi nieco poradte..hm?..a na zajtrajsok sa tesim ze bude sladka vecera:D mnamky:D
inak skuste si kazde rano povedat nejaky dovod na co sa tesite v tento den...tak na zajtra sa vsetky tesme ze bude sladke..a dnes som vydrzala,dufam ze aj vy ste sa ovladali!!!:)

ciasik1

ja uzivam... pojde to aj tak,uzivam ju stale aj ked som uz predtym drzala tuto dietu. mozno ze to ide pomalsie ale da sa to. schdla som 8kg za 3tyzdne-myslim ze to nie je az take zle. je to dost vela mza taky kratky cas.

sasha19

no dnes je take super pocasie takze aj vonku vybenite:D no kvietok ja sa povazim az po vodnom dni lebo ja som na intraku a tu vahu nemam ale o to je to lepsie lebo ked pojdem az po mesiaci domov-kedze byvam daleko od skoly tak nechodim casto domov:( a dnes na ranajky som si dala jablko a pomaranc,no na obed si dam ryzu alebo zemiaky uvidim este ze co budu mat v nasej skolskej jedalni,k tomu nejaky zeleninovy salat,to maju vzdy v ponuke lebo zeleninu velmi mlady ludia neoblubuju...a tesim sa ze ste tu viecere:D tak sa drzte a pekny den..a ja idem do skoly...

aneti7

Ahoj kvietok3, ja som s fora 90. dnová dieta od 02. 02. a tu antikoncepciu som teraz prestala brať...ja som mala nízkohormonálnu a nevedela som schudnúť, ale po diete ju nasadím určite naspäť...ale každé telo na to reaguje inak

kvietok3

nebojte nebojte..nic kaloricke jest nebudem..iba nejaky taky celozrnny roztek alebo nieco take..ale od zajtra zacinam asi teda bielkovinovym, ked to dneska dokaslem...inac baby? kedy sa budete vazit? az po vodnom alebo priebezne? uziva tu niektora z vas antikoncepciu? by ma zaujimalo ci mi to nebude zadrziavat vodu...a tym padom aj chudnutie

wranglica

kvietok daj si teda aspon nieco zdrave napr. probioticky napoj, celozrny roztek nejake ovocie, alebo cottage cheese... =)

wranglica

caute baby ako? =)

ja som dnes rano mala jablko, a pomaranc inak neznasam ovocie po pravde toto bude pre mna najtazsie ranajkovat len ovocie =) ja mam dnes uhlahydratovy den pretoze som zacala teda trocha skor =) tento den mam najradsej pretoze sa ako tak najem , ale den potom ovocny neznasam =(

nemyslim si, ze sa mate zaco hanbit ked mate vyssiu vahu pojdem Vam to rychlejsie dole nebojte sa o to viac Vas to bude motivovat =)

inak spevnujete aj nejak pokozku? ja rozmyslam ze si kupim aj brezovy olej na spevnenie pleti a proti celulitide a dokonca beriem aj nutricnu kozmetiku inneov celulitida uz 17 dni tak mi to riadne spevnilo plet... nech mam aspon dobry pocit ze do leta budem pevna a chuda =)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90-dňovka od 01. 03. 2010 - Fórum - ZDRAVIE.sk