90-dňovka od 01. 03. 2010

Príspevok v téme: 90-dňovka od 01. 03. 2010
kvietok3

ahojte kočky, chcela by som začať 90dňovku..hľadám parťáčky...viem, že tu je takýchto tém založených viac, ale čítala som si príspevky, a to sú všetko ženy, čo chcú schudnúť maximálne 8 kg...ja hľadám niekoho, komu treba schudnúť aj okolo 20 kg..:) dúfam, že sa niekto prídá..

monicka3030

mile dievčata ked to tu tak čitam až mi je do plaču ja mam z vás asi najväčšiu váhu rano som sa vážila tak pri mojej mini vyske 165cm mám 104kg tak dufam že to pojde dole ale som zufalá tak rada by som bola opäť stíhla ako pred pár rokmi ked som mala 60kg teraz po troch deťoch chcem mať aspoň 75kg tak verím že vzájomnou podporou to všetky dokážeme a dúfam že mi pomôžete

ciasik1

kvietok3 a kolko vazis teraz ja mam 88 atiez by som aspon na 65kg...ja som uz raz drzala tuto dietu pred vianocami schdla som 8kg z96 na 88 a za dvaapol mesiaca som este zatial nic nepribrala. teraz idem pokracovat...

monmon

ahojte holky... dnes som tiez zacala s tou 90dnovkou... chcela by som vam popriat vela stastia.. :) s pevnou volou to zvladneme :) pekny vecer

kvietok3

no ja by som chcela na 65...mam inac taky problem :( musim si to trochu posunut momentalne kvoli skole, mam tento tyzden pisomky..a mna z tej diety boli vzdy na zaciatku hlava.takze zajtra sa asi normalne najem este..dneska som vydrzala cely den..o to viac ma to mrzi :(

sasha 19

kvietok
no ja mam 79kg a neni to super vaha..tak moja obluda prestan hej? :D len musime vydrzat!!!!teraz sme obludy potom budeme obludky a potom uz budeme peknucke cicusky:D a ty chces ake cislo vidiet na vahe???mas nejaky ciel ci uvidis kolko to bude..hm?...ja chcem ist na 70...9 kg..no mam co robit:(

sasha19

cavte bambulky moje:D no dnes ste dufam vsetky povinne zacali a dufam ze ste sa drzali tak statocne ako ja,normalne som na seba hrda ze som dnes vydrzala:D rano som sa odvazila a zmerala,no hroza des:( ale vydrzala som...a dufam ze mi to odhodlanie vydrzi a aj vam drzim palceky..a miery tu teraz nenapisem,az potom ak nieco schudnem...ok?...uz iba 89dni:D

anavi2

kvietok
ale tebe pojdu najskor kila dole a budes motivovana...naam to pojde uz tazsie :) a neboj aj ty raz dojdes na vysnivanu vahu :)