Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aukro

Príspevok v téme: Aukro
liliandra

verit ci neverit, ze znackove veci su ozaj prave? napriklad sa mi tam paci velmi kabelka GUESS ktora tuna stoji necelych 100E..alebo aj LV kabelky, ktorych sa viac bojim lebo viem ze tie falzifikaty sa dost podobaju na original a ja to neviem rozoznat:))..ale GUESS kabelky s tymi skusenost nemam, pacia sa mi len neviem ci mam verit ze su origos...diky:)

sign

mne sa zdá že som videla guessky aj pod sto. to sa da v pohode zohnať. ak si ochotná dať stovku tak potom račej v obchode.

liliandra

neviem praveze kolko stoji original v obchode :D ale stovka sa mi zdala malo, ked jedna moja znama si tu kabelku doniesla z ameriky a to viem ze stala dost prachov, lebo ona si kupuje len take veci..ale nepytala som sa co stala, preto len tak ma zaujimalo ci za takuto cenu moze byt fakt original ci niekto nevie..skusim este zistit:)

sign

tak zas ale za 100 eciek kupis aj v normalnom obchode guess.

kazdopadne by aj mna zaujimalo ako to chodi na tom aukre, lebo mne sa to nejak nepozdava

lost

Treba davat pozor aj od KOHO ma tie pozitivne hodnotenia, pretoze ludia nemaju problem vytvorit 100 uctov a krizom krazom pozitivne hodnotit... Ale pokial tam su hodnotenia od velmi roznorodych ludi, tak je to doverihodnejsie.

Ale netusim ako to chodi s kabelkami, to moze byt dost narocne odhalit takeho unterwassermana...

liliandra

mas s tym skusenost? lebo ten clovek tam ma kopec pozitivnych ohlasov a vyzera to byt fakt original..ale ktovie..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aukro - Fórum - ZDRAVIE.sk