Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V ktorej banke je najvyhodnejši uver na byt? Poraďte prosim.

Príspevok v téme: V ktorej banke je najvyhodnejši uver na byt? Poraďte prosim.
Silvia_

Viete mi poradiť nejaku banku kde je najlepšie si vziať uver na byt? Viem že celu sumu na byt mi da maloktora banka ale to by mi najviac vyhovovalo, pretože nemam nič našetrene. Viem napr že v Tatra banke mi daju iba 85% z ceny bytu a vo VÚB mi daju 90% z ceny bytu. Neviete ako to maju ostatne banky? A je tam nejaka podmianka ak by som chcela 100% sumu ceny bytu? Napr mať tam učet...? Ďakujem za rady

lost

makat 20 rokov na byt , ufff, no nechcel by som vazne, ale co uz sa da robit ?

snaz sa zjednavat cenu dole dole dole :)

aj ked zlavia 1000 eur, aspon nieco :)

vrannna

vraj stavebna sporitelna,, wustenrot.su sice neochotny a dlho to trva,,ale vraj najmensie precenta.
Inak by som este pockala s kupov bytu ,,pojdu este trochu dole.
ano podmienka byva mat tam ucet.
ale mozes rucit aj rodicovskym bytom-teda ako rucenie pozicky.splatky za 1 izbovy byt si spocitaj ze budu cca 13000 mesacne 20 rokov,ak nie 30 rokov....fuuuuu,,sama by som do toho nesla,,jedine s partnerom. na polku.na tvojom mieste este pockaj radsej bud na private

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

V ktorej banke je najvyhodnejši uver na byt? Poraďte prosim. - Fórum - ZDRAVIE.sk