Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest hrdla, ked preglgam alebo zyvam

zuzic

zivitelia:D pekne pomenovanie:) neboj sa zivitelom moje usi neprekazaju:) aj ked niekedy by mohli, mylsim tym ze by ich mohli aj trochu zaujimat moje problemy...ale ja hovorim teta aj mojej sesternici ktora ma 28 len preto aby som jej nervy robila:) mna netreba brat vazne:)

jajaja99

aaaale nehnevam, nastastie mam zmysel pre humor. a tak na tie usi maju prednostny narok zivitelia, nebudem sa im do toho montovat o) nakoniec by som bez nich skoncila mozno ja o)

zuzic

fuha teta:) no ja to zoberem cisto matematicky mam skoro o 25 menej ako sucet rokov mojich bratov:)
uz sa so mnou asi nebavis co?:) ale vek nebere nic na tom ze mame pravo byt zdrave a stastne...

jajaja99

no neviem..ked to beriem ciste teoreticky matematicky, tak ja mam dva krat tolko ako tvoj mladsi brat a moj brat ma dva krat tolko ako tvoj starsi brat o) hranicu si netrufam urcit...to je len cislo o)

zuzic

jeden bude mat 19, druhy 22:)puberta uz netrieska aj ked obcas...:) a ja ked som bola mala bola som ich princezna mne by neublizil nikdy:)) ked som zacala rozpravat to som sa im uz menej lubila:D no hej niekedy su to fajn veci ti bratia:)

jajaja99

no ale ved povedali, ze to bolo "nechtiac" o)
a starsi bratia su nahodou fajn vec, ale az ked ich prejde puberta o)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest hrdla, ked preglgam alebo zyvam - Fórum - ZDRAVIE.sk