Chlpky na tvari

Príspevok v téme: Chlpky na tvari
petraaaaaa

Mam 24 rokov a asi pred 5 rokmi mi zacali rast chlpky na tvari, mam ich tmave celu oblast na podbradku a trochu aj na prsiach sem tam. trham si to s pinzetou, nikedy sa mi to zapali. uz som zufala, tu bradu si trham s depilatorom na nohy a za 3 dni zacinanju zasa rast. Mate niekto nieco podobne??? ako sa toho zbavit? Na laser nemam peniaze.

lola-mirocka

chcela by som sa ťa renatka spítať , že najsvetlejší melir blondavý alebo aký ? ...a potom to nebolo vydno ??? ako tie prefarbené chlpky

anjelik9

no trhat by som to určite netrhala...melir som skusala s peroxidom ale nehorazny smrad štipali ma za toho oči až slzy išli takže ked chceš niečo na tvari odfarbit radšej farbu na vlasy (najprv som sa toho bala bo predtym som mala nejaky kremik na odfarbovanie chlpkov z netu) ja som si kupila nejaku garnier asi za 2,5 v akcii čo neutralizuje žlte a oranžove otiene a smrad oproti tomu meliru s peroxidom sto a jedno

renatkaaaaa

ahojte baby nasla som sposob ako sa zbavit ochlpenia ,,,,, kupte si melir 9% a robte si to aspon dva krat do tyzna trosku budete mat podrazdenu pokusku ale casom sa vam chlpky stratia lebo ich peroxidvodika smelirom spalia a poskodia korienky ja som mala na fuzy a teras som uplnom poriadku mam este trosku a pouzivam to uz trety tizde a zmena je mozem vam zato rucit takze baby drzim vam palce ,,,,paaaa RENATKA