odpovie mi niekto na pár otázok?

Príspevok v téme: odpovie mi niekto na pár otázok?
mirinda86

Ahojte, píšem diplomovú prácu na tému psychosociálne dopady porúch príjmu potravy a preto sa na Vás obraciam s prosbou, či by niektorá z Vás nebola ochotná odpovedať mi anonymne na pár otázok a tým mi pomôcť získať potrebné údaje. Vopred ďakujem a v prípade záujmu a ochoty ma kontaktujte na miroslava.ballova@gmail.com.

DIDI22

Prepač ak som odbočila od témy ak chceš pytaj sa dalej. Asi tvoje sukromie je dosť citlive Ale ešte že maš priateľa ktory ťa podrži a zabudneš pri nom na trápenie.Ja už v tvojich rokoch som mala 3 ročneho syna.

mirinda86

áno, ale najviac ma štve, že sa nevie zobrať a žiť si svoj život, ak mu tak vadíme, a nie stále to mať na očiach. Ešte žijem s rodičmi, mám 23. Ale chcela by som sa čoskoro po škole osamostatniť, ale asi to také ľahké nebude. Vydatá ešte nie som, ale mám vzťah.

DIDI22

V obdobi puberty som ako ostatne baby chodila často na diskotéky. A tam so aj skušala alkohol aj cigarety.Kofein vtedy nie. To mna mrzi s tvojim otcom ale ty za to nemôžeš ,rodičov si nevyberieš. Oni časom na to pridu ked už bude neskoro že maju deti ktore ich v tom čase potrebovali. Môžem sa ťa spytať koľko maš rokov? A či si už vydatá.

mirinda86

mne je táto téma veľmi blízka, preto som si ju aj vybrala. Priamo som ani s jedným ochorením problém nemala, ale v období puberty som si trucovaním pri jedení a hladovaním vynucovala pozornosť otca, teraz viem, že to bolo zbytočné, aj tak na mňa kašle.

DIDI22

Škola to bola vlastne povinnosť. AK chceš niečo dosiahnuť musiš sa aj trochu snažiť. A to bolo aj v mojom pripade. Nechcelo sa mi moc ale musela som ak som chcela skončiť školu.Ale neodpovedala si mi na otázku čo si dopisuješ aj s inými babami.

mirinda86

nedopisujem si takto priamo, jedna mi odpovedala na otázky, ktoré som jej poslala mailom a mám ešte dve dievčatá, čo by boli ochotné odpovedať, ale tiež len mailom. Ideálne by bolo robiť rozhovory osobne, ale chápem, že je to citlivá téma a ani sa k takým dievčatám nemám ako dostať, tak som zvolila tento spôsob.

DIDI22

Mila Luci ja som chudla Z 54kg na 45kg pri výške 164.Môže sa to aj stavať ,že stratiš menštruáciu zaleži to na organizmu každeho z nas . Ale mala by si sa s niekym poradiť čo maš robiť pol roka je priliš dlho nečakaj!