odpovie mi niekto na pár otázok?

Príspevok v téme: odpovie mi niekto na pár otázok?
mirinda86

Ahojte, píšem diplomovú prácu na tému psychosociálne dopady porúch príjmu potravy a preto sa na Vás obraciam s prosbou, či by niektorá z Vás nebola ochotná odpovedať mi anonymne na pár otázok a tým mi pomôcť získať potrebné údaje. Vopred ďakujem a v prípade záujmu a ochoty ma kontaktujte na miroslava.ballova@gmail.com.

DIDI22

BOla som často nervozna. Stale som si kontrolovala svoju vahu. Nechcela som si pripustiť že som vychudnuta na kosť. Hovorili mi to aj moji priatelia a niektori sa pytali či som neni chora.

DIDI22

BOla som často nervozna. Stale som si kontrolovala svoju vahu. Nechcela som si pripustiť že som vychudnuta na kosť. Hovorili mi to aj moji priatelia a niektori sa pytali či som neni chora.

mirinda86

Vyskytli sa u teba počas anorexie zmeny nálad? Ak áno, prosím popíš mi ich priebeh, prípadne situácie súvisiace so zmenami nálad.

DIDI22

Mam 30 rokov. V puberte asi kded som mala 16 rokov chcela som byť štihla nebola som tučna ale chcela som schudnuť . Dostala som sa až do takeho stavu že som važila 45kil. Odpadavala som dosť často a nechutilo mi jesť. Malo chybalo aby som sa stala bilimičkou. Trvalo to asi do 20 kym som neotehotnela.