Klamstvo do oci

Príspevok v téme: Klamstvo do oci
oklamana

klamal vas niekedy partner? spytali ste sa ho ci hovori pravdu a on sluboval ze nikdy neoklamal a neklame, ze je uprimny?? a od vas vyzadoval totalnu uprimnost? hoci ste ho vy nikdy neoklamali on aj tak stale podozrieval? ako je mozne ze vam povie ze vas ma rad a na druhy den zistite ze vam rok klamal hoci mal vela prilezitosti povedat pravdu....
stalo sa vam to uz? ako ste to riesili..lebo ja fakt neviem...

bibi123

katya851-to ze niekto fajci, este neznamena, ze sa s nim hned ma clovek rozist. On len klame preto, aby si ho za to nepilila, neurazala sa na neho... Ked mu to dovolis, klamat Ti nebude...
ja som sa po par rokoch naucila spoznat, kedy partner klame, ale vacsinou su to hluposti-ked sa mu nieco nechcelo vybavit, alebo ked na nieco zabudol,...

katya851

ahoj oklamana,
tento pocit dôverne poznám, sme s priatelom skoro 7 rokov, mame sa radi, no hacik je v tom, ze takisto mi nevie povedat pravdu do oci kvoli svojmu zlozvyku, a tym je fajcenie, radsej zatlka, zatlka a ked sa nahodne dozviem pravdu, tak slubuje ze to tak neni.
kvoli tomu, ze ho mam rada, nedokazem sa s nim rozist... sice velmi to boli, par dni vkuse preplacem, pytam sa dokola preco klame, nechame si casom odstup a potom je to zas fajn, i ked to uz nikdy asi nebude take ako na zaciatku vztahu...
a v com takom ti tvoj priatel klamal?? drz sa, pevne nervy, ale verim, ze vam to vyjde... :)

cfr

JohnnyQ: Dakujem za povzbudenie. Po nicom inom netuzim ako po tom, aby mi priatelka znovu verila a uvedomujem si ze je to proces, ktory bude trvat mozno aj cele roky. Nejaky jednoduchy krok alebo recept, ktorym ziskam lahko doveru asi neexistuje, ale budem sa snazit o to postupnymi krokmi....

JohnnyQ

@cfr - Dovera je vo vztahu ako lepidlo co drzi cely vztah pohromade, nie len v tazkych chvilach. Bez dovery este ziaden vztah nedokazal prezit !! Co teraz potrebujes je ziskat si prietelkinu plnu doveru ! Potrap mozgove zavity, vymysli nejaky sposob, ziadne intrigy podotykam ! Jedine takto sa da vas vztah zachranit.

lost

hviezdam :D :D :D

To uz ja som vacsia hviezda nez slovenske Hviezdy :D

(ale viem ako si to myslel :) len to slovo celebrita ma privadza do neskutocneho pocitu smiechu, az mi branicu trha)

uhlie

Zienky,

nehrajte sa na moralistky. Zajdite si do nejakej firmy, kde sa planuje prepustanie a zistite kolko zien je ochotnych skocit do postele so sefom, aby ich neprepustil. A to aj ked maju doma partnera, alebo manzela. Nerobte zo seba svate mucednicky. Kolko skace do postele medialnym hviezdam SMajda, Kolar, atd... Pokrytecke ste ako lopuch.

katusssska

cfr to mi pripomína silne náš vzťah, keďže som viacerými scénami spôsobila, že sa mi bojí povedať niektoré veci, o ktorých vie, že by som hysterčila tak radšej čuší a zatají,že bol s tou a tou, lebo vie, že by bolo zle..:/ a môžem si za to sama.

Ainka

odporucam ti pozriet si film :
Its kind of a funny story, vtipne a vystizne spracovany film o starostiach a problemoch jedneho dospievajuceho chalana. vazne dobree

cfr

a zaroven si este kladiem otazku, ako by ste reagovali, keby ze vidite, ako vasa priatelka z rovnakym strachom klame vlastnej mame, a o den-dva vam drzi prednasku o tom, aky ste klamar, ako vsetci ostatni hovoria pravdu a pod. Ja VIEM, klamal som, ma na to pravo, a nenavidim sa za to!!! len ma nesmierne zoziera, ze som to NIKDY neurobil preto aby som jej ublizil, ale prve dve klamstva boli pretoze som sa bal ze na nu nezaposobim (to je moja sprostost a sebectvo) a dalsie uz boli kvoli tomu, ze som sa jej nieco proste bal povedat, a to neboli klasicke obavy, ale skutocne velke, kedze ona je velmi prudky a hnevlivy typ cloveka. 10000x som dokazal si zvolit uprimnost, v dvoch pripadoch som sa rozhodol nespravne. Ani neviete ako ma to nesmierne zoziera a nenavidim sa za to=( viem ze som znicil doveru, preto vsetkych fakt varujem pred klamstvom....