Byvale lasky?

mnamka257

pokial si ich fotky pozeraju to niekedy znamena ze ich este stale miluju-vacsinou vtedy ked sa s nimi baba rozisla.ale nikedy len spominaju na stare casy alebo ich vidia uz len ako kamaratky

kitana

Aj mna by zaujimalo ako to muzi vidie a ci si take fotky pozeraju? Ja napriklad ako zena mozem povedat, ze fotky s mojim ex ani nemam...a na co, mam to v pamati, spominam na pekne zazitky ale na sex urcite nie, kedze uz mam ineho partnera, ktoreho milujem, sex s nim mi vyhovuje. No zaujimalo by ci to muzi robia a ak ao tak preco....

usiko

naozaj nechcem byt mudra, ale mne sa vidi, ze je to individualne...moj si napriklad take fotky nepozera vobec...a byvaly si pozeral...

kajka01

to je podla mna individualne. niekto kto este miluje si ich pozera preto ze este sniva o tej osobe, niekto u koho je to passe moze len tak zaspominat na stare casy a nic za tym nemusi byt.

byvala

Myslim si, ze muzi fotky byvalych extra neriesia, to skor my...
Ja som sa velmi v zlom rozisla s priatelom, pred nedavnom som ho po par rokoch stretla a priznal sa, ze moje fotky v PC ma stale a casto si ich pozera.. Mavali sme super sex, tak si mysli, ze to s tym suvisi :)

meateat

No ja si moc fotky byvalych nepozeram. Len jednej sem tam. Ale su to skor akty ako obycajne fotky. Rad si na nu zapominam, ale len kvoli tomu ze na tych fotkach vyzera vyborne a sex s nou bol tiez spickovy. Asi najlepsi co som kedy mal. Inak na fotky s byvalkami nepozeram, je to davno minulost a teraz som stastny viac menej.