Cvicenie- tanec- bb?

guľka7

neviete nahodou kde sa cvici zumba a kolko dam za hodinu?chcem schudnut ale obycajne cvicenie ma nebavi...odpiste prosim dakto pls...

Karina

to mas len ked tam ides jednorazovo... ich politika sa zaklada na tom, ze ziskas vyraznu zlavu pokial sa zaviazes chodit tam dlhsie - cize si kupis permanentku... ja som obetovala 100E na bronzovu ale principialne ti staci aj ta Basic, 10 centov hore dole...

Karina

nevidela, ale chodila som tam kratko - bola som len asi na 4 hodinach, potom som si natiahla slachu v kolene a dostala som na tanecne aerobicy zakaz..:) ale pri tancovani by sa malo spalovat zevraj najviac tukov, povedala by som, ze sa aj ciastocne spevnis ale nic extra, na to skor tie body worky a pod... ale chodila som stade spotena ako mys :) najidealnejsie by to bolo podla mna skombinovat - 2x zumba a 1x body work alebo nieco podobne

Karina

v megagyme som nebola ani raz na aerobicu tak nvm :) ale tu zumbu by si mala skusit, ani nevies, ako ta hodinka ubehne... je to na latinskoamericku hudbu - tancuje sa salsa, samba, merengue, chacha a kopa dalsich... plus vo Fitarene to cvici taka zaujimava trenerka :) urcite to chod skusit a sama uvidis...

a na tie dance aerobicy - no ja som na takom bola raz, prvy a posledny, pretoze som sa takmer vobec nechytala... nemala som tie tanecne zaklady a trenerka ich pocas hodiny vyuzivala a akokeby aj ratala s tym, ze ich ovladame... fakt je, ze ostatne holky tam co to uz asi odtancovali, lebo im to slo ale mne sa len motali nohy :) ... cize skor by som ti odporucala zumbu, do toho sa skor dostanes ako do toho dance