Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nechraneny sex

zdeno

Když máš menstruaci, je nebezpečí otěhotnění malé, ale nedá se vyloučit. Záleží ale na tom, jak dlouho krvácíš. Pokud menstruace trvá dlouho, např. 7 dnů, pak už to v posledních dnech není tak bezpečné. Nejbezpečnější je to v prvních dnech, ale to obvykle žena hodně krvácí.

zdeno

Tehotenský test je průkazný až po tom, když se menstruace zpozdí o několik dní. Dříve to nemá smysl. Když je babo v tom, vyvolávačka nepomůže, je nutný potrat.

auroraaurora

Este otazocka do plena. Ak nahodou je baba v tom, tak nie je problem aj po mesiaci dat vyvolacku (injekciu), ci uz sa to riesi nejakym inym sposobom?

auroraaurora

Uz som o nich citala v diskusii, ale viaceri ich neodporucaju. A uz som tych 72 hodin aj tak presvihla... Ako neviem na isto, ci som v tom, ci nie... Tak to je ten problem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nechraneny sex - Fórum - ZDRAVIE.sk