Náhryzová dlaha

Kolacik

Na kameň sa dajú kúpiť také tablety.. či už u zubára, od ktorého je, alebo len jednoducho na par hodín do octu.

Biela Kobra

Ja mám dve, jednu z priesvitného silikónu, jednu z čierneho plastu. Kameň sa mi našťastie nerobí, ale riešila by som to jednoducho roztokom vody s citrónom. Chvíľu namočiť, počkať, kým kameň zmäkne, a vyčistiť jemne zubnou kefkou. Ak dlaha nie je príliš stará, mala by byť pružná, tak sa ľahko dostaneš k zaneseným miestam. Ak pružná nie je, tak ju treba tak či tak vymeniť.

simka111

Nevie mi niekto poradiť prípravok na odstranenie kamena z nahryzovej dlahy ???? Našla som Coregu, len mi to príde ako chemia, nemože mi to poškodit ???????,

maca77

ja skusenost mam....dlaha je fajn a vydrzala mi 9 mesiacov teraz si davam robit novu lebo prvu som uz zlikvidovala...pouzivam ju na noc

simka111

to tu neje nikto čo by pouzival nahryzovu dlahu???? chcem len vediet kedy a ako sa pouziva??? a či trva dlho pokial sa s nou naucite rozpravat :D

simka111

Ja by som chcela vediet čo ta nahryzova dlaha vlastne je a ako sa pouziva???? Ja mam problemy s čelustnymi klbami a vraj by pomohla nahryzova dlaha... ale neviem ako :)