priatel ide na na víkend na školenie

Príspevok v téme: priatel ide na na víkend na školenie
Michala11111

ahojte viem, čo ma čaká ked sem napíšem, odcudzovanie ale ja si s tým neviem rady. S priatelom sme 4 roky spolu a bez seba nechodíme na žiadne chaty nič. A on mi dnes oznámil že nevie kedy ale že pojde na víkend do hôr na školenie. A ja sa idem zbláznim zožiera ma žiarlivosť, neverím mu. Viem že sa tam opijú a ktovie čo potom budú robiť, ale tiež si uvedomujem že mu nemôžem brániť v kariére velmi ma to trápi

sway

A tebe to vadi,ze ziarlis?Vsak si poziarli,potrucuj,on sa z toho skolenia vrati a vsetko bude za chvilu v starych kolajoch:-)

jajka001_

vies co, teraz citam, ze pises ze pojde niekedy niekam a nevie kedy, a ty to uz teraz riesis. kasli na to. mozno z toho aj tak nic nebude.

isabella

tak ked sa s nim nedokazes rozist musis sa s tym zmierit a mozes sa tesit na sluzobky ako tu uz bolo pisane, prepac, ale v tomto sa ti poradit dalej neda, nech budes robit cokolvek, tak budes cely vikend mysliet na to co on robi a s kym... a robit mu naprieky typu "urobim zurku" je zbytocne... lepsi pocit z toho mat nebudes...
musis zabojovat sama so sebou ked s nim chces byt... a kolko ma on rokov?

co uz

Ked si myslis, ze ten zur zmierni tvoju ziarlivost, kludne. On sa o tom nemusi dozvediet. Sak nebudes robit nic zleho. A zakazovat ti nieco, na to nema ziadne pravo.

Michala11111

isabella: ja si po rozumovej stránke plne uvedomujem že vzťah bez dôvery nemá zmysel a že by som s ním nemala byť na na druhej ho strašne lúbim a jednoducho sa s ním nedokážem rozísť

jajka001_

no a? aj ked je to jeho robota, ty si nemozes spravit zur? ved babsky, alebo len dobrych znamych, ktorych pozna aj on. vies ako ti bude mizerne, ked budes sama doma.

isabella

michala, nechapem ako dokazes v takom vztahu vydrzat... ak sa ozerie pokazde ak na neho nedohliadas, to nie je ziadna slava a ani to, ze ma vtedy chut ohmatavat ine babenky...
ked mu nedokazes verit teraz a vsade ho musis vodit za rucicku aby nieco nevyviedol, tak bud sa zmieris s tym, ze to tak budes mat cely zivot, alebo sa na to vykasles...
nieco podobne som zazila a teraz som rada, ze mam chlapa, ktoreho nemusim stale strazit aby nevyvadzal kktiny...

lluullu

tak mu povedz, ze ten vecer kym on bude tam ty pojdes s kamaratkami von sa zabavit. Urcite bude mysliet na to kde si, s kym si, bude ti volat viac ako keby vedel ze len doma citas knihu. A nebude robit to, co nechce, aby bolo robene jemu.