Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kamienky na tvár

smiii

Predavaju ich v DM Pred dvoma tyzdnami, ked som ich zhanala, ich akurat nemali :-( Teraz ale uz su, tak bez kupit. Volaju sa nalepky na mobil a visia na takych stojanoch (aspon u nas). Neboj, nestane sa ti z nich nic, pouzivam ich ja aj kamosky. Viem, ze svojho casu boli v kozmetike Yves Rocher, tie boli extra na oci, ale myslim, ze uz ich nemaju...

lana334

takze ide o to ze vsade v drogerke ked sa to spytam tak mi zacnu ukazovat nalepky na nechty alebo kamienky ktore sa lepia na nechty.....nasla som v jednej predjani takej cinskej produkcie ale nemala som este odvahu si to dat a asi si ani nedam....ze vraj to bolo pred casom v orifflame..(teda pred 8 romi:)) a teraz ked to clovek chce nezozenie....ved uz som s tym par bab videl an stuzkovych a tak ale strasny s tym je problem ....vsade sa na mna divaju atym stylom, ze co to od nich chcem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kamienky na tvár - Fórum - ZDRAVIE.sk