Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky darcek pre novorodenca?

aesaci

Ak môžem doporučiť tak napríklad pekným darčekom môže byť plienková torta, kde si môžete vybrať už z hotových tort, alebo si môžete povedať, čo by ste chceli v darčeku mať aký sortiment kojeneckých vecičiek a vyrobia Vám tortu z toho. Napríklad mám dobré skúsensosti z výrobkami z www.plienkytorty.sk kde mi poslali najprv fotografiu na odsúhlasenie a až potom následne mi poslali tortu domov.

blondula

ja milujem kupovat pre miminka a vzdy kupim Pampersky,oblecenie,nejake vlhcene utierky,hracky... :DD takze ja ako kamoska som velmi stedra :DDD

jajka001_

plienky :) ale nevies ake
takze nejaku hracku, deti rychlo rastu, hrkalku, hryzatko, nie made in china, knizku na okusovanie, hracky do kupania - pohariky co sa vkladaju jedno do druheho, lopticka, kacicka, pekny teplomer do vanicky

zewa

hackovane papucky. Najdete na sashe.sk
Je to uzasne vyuzitelna vec, kedze este nechodia a vyzera to krajsie ako ponozky :)

majka1111

máte ešte nejaké tipy? kamarátovi môjho priatela sa narodilo babo, takze nemám ani šancu nejako povyzvedať od mamičky čo potrebuje, čo má, kedže sa s nou velmi nepoznam.

suz

alebo kup taku vec da sa tam otlacit nozicka babatka a na druhu stranku sa da dat fotka..

je to mile aj uzitocne, ked si maminka po case pozre ake tie nozicky boli malinke :)

zuzic

ked pojdes do takeho obchodu urcit nieco najdes pre miminko sa lahko kupuje:) oblecenie, hracku, tu knizku co darika spominala, baby album...

darika

existuju ramiky na fotky pre babatka.Alebo knizku,kde sa zapisuju prve dni,tyzdne,mesiace...prve kroky,daju sa tam dat aj fotky.

dobra vila

No, pokial chces kupit nieco jednoduche, tak toho je hojnost v obchodoch, predavacky ti istotne poradia. Myslim, ze milym oblecenim nic nepokazis a vyhnes sa aj moznemu riziku, ze kupis nieco, co uz ma :). Avsak, ak si nie si ista, alebo do toho chces zainvestovat viac, tak sa jej spytaj, co nema pre babo a chcela by...
To je asi aj lepsie, ako nahodny vyber, priamo sa spytat.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky darcek pre novorodenca? - Fórum - ZDRAVIE.sk