Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kde to žijem?

Príspevok v téme: Kde to žijem?
mirabella22

Nechápem to!!!! Nechápem, prečo sú ľudia takí povrchní,egoistickí, sebeckí, drzí, nevychovaní, bezcitní, závystliví, arogantní, namyselní atď....Mám rada hlboké myšlienky, ktoré človeka prinútia zamyslieť sa, mám rada poéziu, mám rada piesne, ktorých texty dávajú aj nejaký hlbší zmysel.....No len čo si dám do statusu na facebooku nejakú krásnu myšlienku, na druhý den sa stretnem s reakciou : "to čo za kravinu tam máš?"a len málo kto stlačí "páči sa mi to"
Niekedy fakt uvažujem nad tým, či som z tohto sveta......
PS:ale ked si moj sused fero da do statusu ako sa v piatok ozral, v sobotu tiez a v nedelu pozvraal mame celu obyvacku, rozputa sa vašniva diskusia..a samozrejme sa to paci vsetkym...ach jááááj :-(

lost

Ono to stastie ako keby exponencionalne rasto...

povedzme ze je clovek na dne, citi sa ako nula........... 0

0

no a potom.. spravi si radost malickostou, ta malickost podvihne energiu,silu,naladu, a je tu sila,nalada,energia na vytvorenie dalsej malickosti... a tak dalej donekonecna :)

problem je... ak sa clovek dostane do vacsej "radosti", az tak ze nevie co uz robit, mozno to bude nebezpecne :D

myslim to napriklad tak ze.. chcel som bicykel, a dostal som ho, potom horsky a dostal som ho, ale ak to takto bude pkracovat, tak riziko straty zivota pri tychto radosiach je stale vyssie a vyssie :D

lost

sinek - myslim ze hej :)

1. som zivy :D
2. som relativne stastny
3. verim ze buducnost bude lepsia... ba priam kazdy jeden den, by som odpovedal na otazku "Ako sa mam?" odpovedou "Nikdy nebolo lepsie"
teraz mavam dost drsne dni, avsak ono je to taka sinusoida, raz to hore ist musi a ked nie, tak to tam sam dotlacim :)

cize myslim si ze Tajomstvo ma nieco do seba, aspon z tej psychologickej stranky ;)

sinek

ja mam tiez nejaku blokadu..ale ja to prekonaam...ja sa budem mat v zivote vyyborne.. :) a som rad ze sa o to zaujima tolko ludi..

hsshhs

aj ja mam all, teraz naposledy tajomstvo siedmych zavojov, treba pozriet na nete, este som to necitala, a tam si kuknite na www.martinus.sk aj knihy co odporucaju je to vecsinoupod tou knihou na ktoru kliknete,, a tam su aj podobne, pomaly zistujem kolko ludi sa tym riadi,,,a ani som o tom nevedela,,,inak ked som pozerala dvd a citala knihu the secret, tak ma napadlo ze ja som to uz aj robila tak, ale nikdy som sa neodvayila si dat vyssie ciele, a este stale mam taku blokadu..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kde to žijem? - Fórum - ZDRAVIE.sk