Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto videl film Secret v preklade Tajomstvo?

winki

Ze na toto niektorí prídu až po komerčnom uvedený na trh.

To čo chceš dosiahneš...to sa učia aj deti v škôlke.

vldo

posla mna trocha pravdy na tom urcite je ... ludia isli za svojim snom... a teraz ich pozna cely svet ... ukazali ze vsetko je v hlave,len tomu treba verit ... Myslienky su tvorcovia zivota...

SRDIEčKO11

ANO?MYSLIM žE SME NIMI Už BOLI:))V BUDUCOM žIVOTE BUDEME IBA šťASTNY A čESTNY:))PRETOžE SLAVU AJ BOHATSVO SME ZAžILI Už ...ALE POKOJ NA DUšI PRINESIE LEN LASKA...LASKA JE šťASTIE A O TO BY CHCEL KAžDY...ZISKAš JU URčITE čESTNOSťOU ...PRETO ...čESTNOSť A šťASTIE:)))

dobra rada

Hm, srdiecko, tak len citaj vsetky new age ezotericke "veldiela" ak myslis... Zistis, ze my vsetci sme vlastne bohovia, tym padom ziadneho ineho nepotrebujeme, lebo ziaden neexistuje... zistis aj to ze sme nesmrtelni, lebo sa vzdy prevtelujeme... No neviem, tak mozno v buducom zivote budes anglicka kralovna a ja anglicky kral :-)

SRDIEčKO11

AHOJ DOBRA RADA:)VED KED TVOJ UMYSEL IDE S NAšIM PANOM RUKA V RUKE...TAM HOVORIA žE BUDTE TYM NAJLEPšIM čO MOHLA TATO ZEM NOSIť A KED SA TOHO DRžIš A ROBIš VšETKO PRE TO ABY AJ TVOJOM OKOLI BOLI VšETCI RADI TAK NEVIEM ...AK JE TO ZLE ...NECH MI BOH ODPUSTI...ZALEžI OD TOHO KTO SI čO PRAJE A V TOM JE TO TAJOMSTVO..NEMYSLIš? A SAMOZRAJME TREBA PREčITAť VšETKY KNIHY čO VYšLI A DOPLNIť AJ POLIEVKOU PRE DUšU...TO žE SA MI ZLEPšIL žIVOT NEZNAMENA žE MAM NOVE AUTIO NEZNAMENA žE MAM MILIONY ALE VIAC SI DAVAM POZOR NA čO MYSLIM A VIAC PREMYšLAM NAD TYM čO VLASTNE CHCEM...A NENI TO PRAVE NOVE AUTO..VIEš??DAKUJEM ZA ODPOVED A DAKUJEM DOPREDU ZA KOMENTARIK K TOMUTO MOJMU PRISPEVKU..VDAKA..

dobra rada

Ahoj srdiecko, ale nezabudni ze vizualizacne techniky ces ktore si danu predstavu stale opakujes az sa ti nalepi do podvedomia atd. su zname prastare nastroje okultizmu a magie a vzdy fungovali aj vzdy fungovat budu...ale za aku cenu

SRDIEčKO11

VIDELA SOM FILM A MOžEM POVEDAť žE PRVY KRAT SOM VELMI PLAKALA..JE TO FASCINUJUCE A FUNGUJE TO, IDEM V TOM DUCHU Už ROK A ZLEPšIL SA MI žIVOT,A AK STE TO NEPOCHOPILI,TAK šKODA VED TYMI MYšLIENKAMI SI PRIVOLAVAME Až TO NAJHORšIE A TO JE ZANIK SVETA...O TO TU IDE...AK JE čLOVEK STALE V POZITIVNOM AKO BY MOHLO PRISť NIEčO TAKE AKO JE VOJNA, AKO JE HLAD,NEPRIšLO BY TO...A POMALIčKY SA SNI PLNIA...

dobra rada

Takze ta stranka: modlitba.sk

Pozri si to az do konca.

Tajomstvo je manipulativny film, ktory matie davy. Myslienka, ktora sa tam 2 hodiny omiela, je znama uz tisice rokov, aj ked tu je dost materialisticka a poprekrucana. Ide tu o silu viery, ale nie v zmysle ze: viera v kdejake kozmicke bytosti, absolutno, univerzum atd. Cielom filmu, ktory sa skryva za pozitivne myslenie urcite nie je nase stastie, bohatstvo ani kariera. Je tam iba zopar viet, ktore su skutocnym jadrom, predovsetkym "robte co chcete" - to je heslo satanistov. Priaznivci tejto sekty, ktora je spletou kadejakych inych siekt a nabozenstiev, sa skryvaju za myslienky lasky, dobra atd. sami seba prehlasuju za neobmedzenych bohov, veria ze budu vecne zit, lebo sa stale prevteluju a kadejake pracudesne bludy. Takze bacha na kozmickych duchov, energie, vibracie, vizualizacne techniky, meditacie, spiritualne praktiky, jogu a podobne preludy... Tadial cesta nevedie

Gerbil

Pekné je vidieť ľudí uberať sa týmto smerom, škoda je len, že toľkí stále pri predstave "šťastia" vidia peniaze a materiálne statky.

K filmu: Buddhové slova mi nemožno neuviesť "Sme to, na čo myslíme."

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto videl film Secret v preklade Tajomstvo? - Fórum - ZDRAVIE.sk