Kto videl film Secret v preklade Tajomstvo?

sinek

a tie peniaze mi dosli s uplnyych debiliit.. :) tomu sa ani neda uverit..ako nie vela...ale je to velmi zaujimave..

sinek

ako hovoria v the secret zakladom su pocity ako sa prave citis..a s tyym mam trosku problem..vies ja som taky choleromelancholik...aspon tak mi vysiel test ale povedal som si ze to zmenim.. :)

hsshhs

som na tom podobne,,,,dakedy som bola taka ze nieco ma bavilo a nezotrvala som v tom, nemala som taku trpezlivost, vieru, tajomstvo mi stym pomohlo, nemam sice vsetko po com tuzim, ale viem ze to pride, na tie veci co si zelam musim aj kus dozriet psychicky, a to je tiez moj problem ze neviem co chcem, niekedy sa to prejavy tak ze som z toho zmetena....

sinek

proste chcel som priatelku ktoruu budem milovat..mal som uz dievcata aj pred nou ale ju fakt milujem ona prisla...napriklad teraz som potreboval peniaze a hovoril som si ja budem mat peniaze ..a oni prisli sami ani neviem skadial .. :D
len z ucenim mi to velmi nejde..ale takto by som nemal rozpravat..:D

hsshhs

ja somvidela, ale uz som pisala do druhej temy, kde aj ty,, inak ma zaujima ci sa tym riadis a co take si dosiahol...