Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Avene Cleanance na aknoznu plet

rada01

Ahojte kočky,
ja som navštívila kožnú lekárku, kt. má len tie najlepšie odporúčania..povedala mi, že mám masnú pleť a mám taktiež jazvy po akné a dala mi na to zo začiatku Avene cleance gel (mimo iného) už po druhom použití mi totálne poškodila pleť nie len, že bola vysušená bola miestami červená až spálená..ani nakrémovať som sa nemohla lebo to strašne štípalo a zhoršovalo sa to..tak som týždeň čakala kým sa to zahojí...na každého to môže pôsosbiť individuálne ale ja ho už nechcem ani vidieť!

Emília2767

Priznám sa, že spomínanú značku som zatiaľ ešte nevyskúšala, ale ak by som mala odporúčať mňou ale i mnohými inými overenú značku, tak ňou je značka SynCare anti-akné... Je to sada prípravkou postavená na bio zložkách, je veľmi účinná a po dvoch týždňoch sa moja pleť zlepšila natoľko, že sa to nedá opísať. Vyšla ma síce drahšie, ale kvalita musí niečo stáť. Som s ňou nadmieru spokojná a odporúčam používať všetky výrobky anti-akné súčasne aby bol výsledok efektívnejší :)

MichaelaZ

ja pouzivam cistiace mlieko a krem dado sens pur derm a ectoin, ten vraj zjemnuje flaky a jazvy po akne. pouzivam to sice uz dlhsie, ale pomaly zacinam vidiet zlepsenie.predtym som pouzivala avene aj biodermu, ale neviem ci to iba ja som mala taku blbu plet, ale ucinky nenastali ziadne, skor sa mi zdalo ze mi to tu plet tiez trosku vysusilo.hm

simka111

Poradte mi nejaky naozaj dobry čistiai gel na akne,, pouzivam od Balea ale asi som ho zariekla :( dosť sa mi zhoršila pleť a rozmyšľala som nad Avene, ale ak tak vysusušuje tak neviem,,,

Matildee

Ahojte baby, tak ten Avene Cleanance K som si kupila a pouzivam ho asi taky tyzden, zatial v pohode, mozno trosicku viac mam vysusenu plet ako obvykle. Pise na nom ze sa pouziva raz denne, ale ja si ho davam rano aj vecer. Je to velka chyba? Chcem si kupit aj dvojzlozkovu pletovu vodu, tak dufam ze to bude lepsie. Teraz mam vodu od AB, lenze nevsimla som si hned ze obsahuje Alkohol a aj to ma asi vysusuje. Tak potom napisem ako som obstala. Skusala som uz vselico od Biodermy AKN, AI, Laroche, Vichy ani neskusam, lebo je viac negativnych nazorov na to.
Mate este nejake dobre rady??? :)

siisa 25

ja som sa nejak z tej pletovej vody Cleanance este viac vysypala neviem ci to zo zaciatku moze byt alebo ako ma niekto podobnu skusenost?

tapinka

ness po tom gely som mala uplne stiahnutu plet a vysusenu tak som ho prestala pouzivat.Rano si davam iba pletovu vodu a vecer ked sa odlicim tak pletova voda a nasledne ten krem.Rano si ho nedavam lebo trosku sa mi leskne,ale tam pise na tom navode ze bud len rano alebo vecer.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Avene Cleanance na aknoznu plet - Fórum - ZDRAVIE.sk