Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

EUCERIN krem-gel na problematicku plet

anjelik9

čo ja viem stovku aj dake drobne normalne to stoji tristo dačo a na to že to je mala tuba sa mi to zda dost ale mne to teraz kazala používať len lokalne tak stači =)

anjelik9

hento som neskušala ten duac ale eclaran mi tak minule predali ja som sa na to pytala že či take dačo maju bo to tu dakto spomínal a mi to normalne dali až doma som podla bolčku zistila že to je na predpis =)

lenkaaaaaaaa

anjelik9 neviem ako je mozne ze ti v lekarni predavaju veci aj bez receptu. ved okrem ineho duac gel je antibiotikum a taketo veci sa bez receptu v ziadnom priade nemozu predavat volne

zu17

leonarda, ja pouzivam creme-gel od eucerinu uz asi 2 roky a mozem len pochvalit. Mam vsak zmiesanu plet, cize problematicku T zonu ale lica suchsie. Tento krem aplikujem len na T zonu a na lica davam kokosovy olej - vyborny! A co sa tyka toho eucerinu - je lahky, zaroven hydratacny, nemas pocit mastnoty a tym ze obsahuje 2% kyseliny mliecnej, redukuje tvorbu kozneho mazu a mam pocit ze aj zjednocuje farbu pleti (hlavne jazvicky a flaky.

A jancecka, na licach sa mi tiez min. rok zacalo robit hnisave akne (tvrde bolestive hrcky) a po studovani roznych for, odbornych prispevkov) som si stanovila diagnozu: kandidoza (sposobene candidou albicans). Po nasadeni protikandidovej diety a brati silnych probiotik+inych potravinovych doplnkov sa moja plet upravila a akne uz nemam! A som stastna! :-) Kandidozu som mala z casteho bratia antibiotik, ktore uplne znicili crevnu floru a slabej imunity...

Leonarda

jancecka, tak to urcite si opytaj vymenny list od obvodnej a zajdi tam ... urobia ti vysetrenie a ked tak ta preliecia ... uvidis sama .. zase ja teraz chodim aj dost neskoro spat tak aj to dost robi s pletou ... ja idem na gastro tak o mesiac tak uvidim ci nemam zase nejaku pliagu v sebe

jancecka

leonarda tak tam som ešte nebola, je to väčšinou na brade, nose, v strede čela a na lícach, čiže vlastne všade :D ale sem tam aj na chrbte či dekolte, určite to bude spojené so stravovaním, avšak to jedno neviem ovplyvniť

Leonarda

anjelik9 a kolko ma vyjde ten Duac Gel po predpise koznou? bola som aj tam, ale velmi mi to nepomohlo, ani zinerit .. mozno trochu skinoren ...

Leonarda

Jancecka, tak to ti ozaj nezavidim, niekedy sa mi moje "problemy" zdaju byt smiesne ak porovnavam ... no a neskusila si zajst za gastroenterologom? Mozno je problem niekde v zaludku...ak sa ti robia okolo ust tak to moze byt v tom.

anjelik9

no tak mne pomohla na tie bolestive vyrazky bioderma ten kremik ale ked ten ti nepomaha ani LRP čo tiež chvalia tak skus kožnú ti poradí čo by bolo na to dobre od nej sa mi asi najviac pačil duac gel ale bez predpisu to je drahe abo v lekarni sa skus popytat mne tam obyčajne predaju aj vecicky bez receptu čo su na predpis od kožnej =)

jancecka

ja mám akurát tie tvrdé bolestivé vyrážky a nie že dve, ale keď mám obdobie aj zo desať na tvári, a keď sa mi vytvorí na líci, tak si podobere z celého líca a vyzerám ako dobitá, neviem čo mám s tým robiť, skúsila som už všetko, rezignovala som

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

EUCERIN krem-gel na problematicku plet - Fórum - ZDRAVIE.sk