Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim poradte mi,som zufala :(((

Príspevok v téme: Prosim poradte mi,som zufala :(((
mimussenQa

takze na zaciatok,milujem svojho priatela a aj on miluje mna,niesom nejake rozmaznane decko to podotykam popredu.Som z mojim priatelom skoro rok a vsetko perfektne funguje.ked sme sa isli milovat bolo to nieco uzasne boli sme spokojny obaja,ale jedine mi v tom chybalo.nieze by som si to neuzivala to nie.bolo to super lenze nase milovanie vyzerlo takto: pride,chvilku sa bozkavame,potom mu ja spravim oral a hned ideme na sex.doteraz mi to nevadilo ale z odstupom casu mi zacala vadit ze to neni tak ako u inych parov,ziadna krasna predohra,ziadne hranie sa so mnou,no nic.a ked som sa ho nato spytala jednoducho mi povedal,ze prepac som jebnuty...neviem co robit,ale ak to takto pojde dalej prestanem mat chut na sex.milujem ho v ziadnom pripade ho nechcem zranit len toto mi uz zacina vadit..:( prosim poradte mi co dalej.a nechcem tu vidiet take nazory,ze kup si vibrator,alebo najdi si niekoho ineho.rok spolu zijeme takze sme spolu vkuse cely cas nemam dovod hladat ineho.prosiiiiiiim co dalej:(

carbo

Ja vravim, ze hranie sa s frajerkou a maznanie sa s nou malo obmedzit len na predohru? Ja tvrdim, ze sex nie je o funeni si do ucha, sex by nemal byt menej nezny a menej eroticky ako predohra.
No ale dobre, ak chces vyslovene oral pred sexom, jednoducho sa pri bozkavani rozkroc a potlac mu ramena, alebo hlavu nadol, nie silno ,len impulz aby pochopil co chces. Druha moznost je ked ho fajcis, pretoc sa tak aby tvoj rozkrok skoncil pri jeho tvari. Ak nie je sobec, alebo voci tomu nema odpor dockas sa svojho jazykoveho tornada.
Vela stastia.

0ja0

nikto sa nezamyslel nad tym ze mu mozno na orale nieco prekaza
ale jedine ako nato prist je povedat mu narovinu ze sa ti totakto nepaci a ci s tym ma daky problem

giorgiokaxxx

Nehnevaj sa na mňa, ale chalan je buď sebec, alebo lenivec... Najprv práca potom pláca... Ak ťa aj on miluje, tak sa neurazí, ale ťa pochopí a podvolí sa tvojej vôli... Nepusť ho dnu a daj mu pocítiť, že nastávajú nové časy, kedy aj on musí urobiť niečo pre teba. Skús mu povedať alebo naznačiť v rozhovore, čo ťa štartuje od A-Z. Môžeš mu povedať, nech ťa uspokojí (danej noci) výlučne orálne a prstami (69) a keď sa urobíš aspoň párkrát, tak mu to oplať zase Ty! AK ŤA MILUJE, NURAZÍ SA, ALE TY MUSÍŠ BYŤ NEOBLOMNÁ!!! Veľa šťastia

giorgiokaxxx

Som síce chalan, ale mám taký pocit z tvojho priateľa, že je sebec... Skús to tak, že ho skôr dnu nepustíš, len keď si rozpálená dostatočne... Môžeš mu robiť orál prvá, ale nech Ti to oplatí. Naveď si ho na to, čo od neho očakávaš. Nech nie je lenivý a nech priloží ruku a pery k dielu... Ja si ako chalan užívam rozpaľovanie rovnako veľmi (ak nie viac) ako baby... Ak sa mu jednoducho nechce, tak nech má smolu aj on... Veľa šťastia...

modra

Zaujímavé, že TY sa ešte staráš o to, aby si ho neurazila či nezranila.
Veci SÚ väčšinou také, aké sa na 1. pohľad zdajú. To len zaľúbený človek hľadá všelijaké zvláštne neviditeľné dôvody a ospravedlnenia.

modra

je sebec. Najprv si vychutná orál, potom sex ...ty si mu zrejme ukradnutá.
To je najlepšie povedať "prepáč, som jebnutý" alebo "ja už iný nebudem". nebude iný, lebo NECHCE. Toto pochop a ďalej sa zariaď.

mimussenQa

vy ste tu asi podaktori nepochopili co som pisala,

carbo- to ze som dostatocne vlhka je jedna vec,ani tvojej frajerke by sa nepacilo keby si sa s nou nehral nemaznal ani nic,keby si to proste neuzivala...jedna vec je sex a druha vec je to ze nepojdem hned sexovat pokial som neni vzrusena.

niekto- precital si si pozorne az do konca co som napisala?...ked mi tu pises o rozpravani,ja sa s frajerom dokazem rozpravat aj dve hodiny a vzdy ked nas nico trapi si to povieme,ci je to zle alebo dobre.

vodnarvodnar

ahoj... chcela si radu? Naučte sa ten oral robiť navzájom ... Je veľmi dôležite, aby zo sexu mali dobrý pocit a potešenie obaja :-) A nedovol mu vyvrcholiť skôr ako Ty, lebo potom už z toho nič nebude :-(

niekto

zenske....
kedy sa naucite ze sa treba rozpravat s partnerom a nie sa stazovat na fore

otvorene mu povec co ta trapi nic mu nevicitaj skuste najst spolu riesenie

mozes ho provokovat stym ze mu nedovoli sa ta dotknut alebo mu nedovoilis hned to teba vojst
nieco v style
www.videojug.com

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim poradte mi,som zufala :((( - Fórum - ZDRAVIE.sk