Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

diskotéka?:D

Bublaninka

záleží na tom, či si chalan alebo baba :D Väčšina báb (vrátane mňa ke´d sa mi moc nechce) si len tak prešlapujú z nohy na nohu, skáču, pridajú aj nejaký ten pohyb s rukami, zavrtia bokmi a tak...čiže ak nechceš zapôsobiť tak stačí toto. No a ak si chalan tak to je jedno v podstate ide o šarm :D radšej to neber moc vážne a urob si z toho srandu bude to vyzerať určite lepšie ako ke´d sa budeš neviem ako snažiť a bude to vyzerať trápne :DD

luckaaaaaaaa

no neboj:D aj ja si pripadam ako drevo:) supnem zo dva a uz to mam paaaass:) ale nikdy to neprehanam:D len tak do rytmu:D

ele

No ja sa najprv vyberiem na parket, zakricim Uaaaaa!! Ideme baby!! Potom zdvihnem ruku do luftu a pomaly pripajam do pohybu lavu nohu, pravu nohu, hybem bokmi na stranu, prejdem si prstami vo vlasoch, naspulim perami a opakujem tieto pohyby podla hudby, spievam si pri tom a pridavam tempo :DDDD

jancecka

už vidím ako tu ľudia opisujú svoje tance, raz dvihem jednu nohu, potom druhú :D pripájam aj ruky, podľa mňa neopísateľný jav

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

diskotéka?:D - Fórum - ZDRAVIE.sk