Euthyrox uz nechcem

Príspevok v téme: Euthyrox uz nechcem
Krtko89

nahodne sa prislo na to ze mam znizenu funkciu sz, doktor mi predpisal euthyrox75 dnes som bol na kontrole po 3 messiaoch a povedal hladina je už v norme ze mam v tom nadalej pokračovať a kontola dalsia až o pol roka!
TO MAM CELY ZIVOT BRAT LIEKY???
MAM 21rokov:(
fakt neexistuje ina volba???Som už nanič:(

Krtko89

ma sa to upravit aha a to ako???
Ked povedal ze je to v norme tak o pol roka mi zase povie ze je to v norme,,to by mi mal zmenšovat davky a pozorovať to...
Je to hovadina, a dbre vieme ze kazdy lekar ma stoho lieku provizie ked mi predpise takuto chemiu.
Zistoval som si uz toho vela a vraj Anorganicky Jod , to je to čo by mohlo pomoct

beskyd

nemusis to brat cely zivot, ja som mal to iste a tiez som bral euthyrox 75. za 5 rokov sa stitna zlaza dala doporiadku a uz 3 roky nic neberiem len chodim kazdy rok na odber krvi a vysledky su v pohode. inak ten liek aj tak nema neziaduce ucinky pokial viem, alebo nie su bezne teda.. je kopa alergikov ktori beru lieky od utleho detstva tiez cele roky a tu su, dnes je taka doba, ludia degeneruju a napriek tomu sa mnozia, tomu napriklad nerozumiem. ale s tym euthyroxom sa nejak netrap, nic strasne ked len o to ide.

delphia

stitna zlaza je nadradena vsetkym zlazam s vnutornym vylucovanim. teda ovplyvnuje fungovanie organizmu. ak netvori dostatok hormonov, treba ich doplnat. bez tych hormonov sa neda existovat.

este si mozes zohnat jodid draselny a aplikovat ho na kozu 1x tyzdenne. skus info vyhladavacom najst tu v temach.