Sledovanie profilu byvalej lasky....!!!

Príspevok v téme: Sledovanie profilu byvalej lasky....!!!
TimeaSSS

Je to uz pomerne dlha doba co nie sme spolu .... Vyse pol roka. No ja mam stale akoby "potrebu" sledovat jeho profil .... Uz to nie je ani tak zo ziarlivosti ze ma novu priatelku -tak ako to bolo na zaciatku , len ma stale zaujima ako pokracuje jeho zivot... On ma uz nekontaktuje, co ma dost mrzi . Z priatelov si ho vymazat tiez nechcem ,,pretoze pred tym sme boli velmi velmi dobrí kamarati pokym medzi nami boolo aj nieco viac. Casto premyslam o tom ako sme sa spoznali .... A myslim , ze az podozrivo CASTO nanho staleee myslim . Ale preco ked uz nie sme spolu?:-( a nikdy nebudeme...
Stavalo-stava sa , aj vam ze mate stale nutkanie stedovat jeho profil, co robi a komentuje na facebooku napriklad.. Ci len ja som taka ?:/ Budem vdacna za vase rady a nazory.....

janab

Celé je to o tom, že ženy berú vzťahy veľmi citovo a ked skončia z rôznych príčin, tak aj ťažko zabúdajú, hlavne vtedy, ked ten vzťah sa síce ukončil, ale niečo zostalo nedopovedané, akoby zostal dlh..ženy sa často obzrerajú za svojími vzťahmi a muži to ráne odstrihujú a vrhajú sa do nových vzťahov a na minulý akoby úplne zabudli..a je to možno aj tým, že si ženy uvedomia, že vlastne on ich tak nemiloval ako oni jeho, pretože roky sa k nemu vracajú,..čo o nom sa povedať nedá..ani vás nepozdraví možno na ulici, alebo sa urobí, že vás nepozná..taká je pravda..ženy stále ťahajú za kratší koniec..ale stále si treba povedať ,že život ide pre mna dalej, on je už dávno preč, má iný život, tak teda musím si riešiť aj ja ten svoj...

MoniQka

no ja sa chcem pridat ..ja ho milujem a on asi nie pisat si s nim je tazke on vidi co pisem ale moje slzi nie klamat mu ze som v pohode a pri tom placemtak preco torobi?je to tazke ale co uz !!!kazdiden pozerat jeho profil a jeho fotto a misliet nanho a co sme spolu zazili ked vidim jeho profil a co tam ma vipisane milujem ta laska a to uz inej babe ale on sam nevie ci mama miluje alebo nie sam mi povedal ze nevie!ale rozhodol sa tak a ja to musim respektovat :) :( !!!

-giga

Podľa mňa je to tiež úplne normálne.
Robila som to aj ja, najprv zo žiarlivosti, a dosť ma to mrzelo, a časom mi bol úplne lahostajný.Teraz si ho sem tam kuknem, ale nič to so mnou nerobí, ani keby tam mal napísané že sa ide ženiť.
Neviem čím častejšie som si ho pozerala, tým viac som si uvedomovala, že sa k sebe vôbec neodíme, a nestojí mi za to aby som sa trápila. Teraz sa na tom len bavím.

biba0777

Tiez sa tohto neviem zbavit... Neviem preco na ten prekliaty profil musim stale klikat :( asi aby som sa dozvedela ako sa ma uzasne..

samba

my si zase v poslednych dnoch dost piseme..proste si piseme tak ako niekedy pred tymi 2 rokmi...v poslednom case sa ma castejsie pyta ze kedy pridem, a opat zacinaju tie dvojzmyselne reci, ked si piseme z jeho strany...je to tazke takto...ani s nim ani bez neho...nie je to fer

jully

veru, takých báb je veľa...niekedy to pochytí aj mňa a niekedy to je čistá závislosť, a verte tomu, že to môže byť aj v horšom stave a predsa sa to nedá odnaučiť...určite nie samé od seba...

timeasss

samba jedina veru nie si to uurrcite niee... Ver mi je nas vela. Ty si s nim v kontakte lnze ja uz vobec .. Da sa povedat , a ja u prva uz nepisem ,Aj ked milon krat som chcela.. Ale vravim si naco ? Aby mi napisal aky je stastny a ako sa ma dobre ? O tie vety momentalne nestojim ....

samba

no..a to som si myslela ze len ja som taka sibnuta =D ...my sme sa rozisli asi pred rokom aj niaco...a odkedy je na fcb stale pozeram co tam dal, komu co okomentoval...po mne mal inu, ale uz s nou nie je...niekedy si piseme,komentujeme si statusy, fotky...neviem si pomoct, proste mi chyba...a to pekne by som chcela vratit naspat..

Timeasss

ja sa s tym nejak neviem stotoznit ze uz nie sme spolu a nikdy ani nebudeme... Stale mam pocit ze na mieste jeho priatelky som mala byt Ja . Strasne casto nad tym rozmyslam ... A vzdy ked citam tie ich zamilovane krasne vety ma pochytii lutost a smutok , ziarlivost ... Ze uz to nie je medzi mnou a nim ale medzi nou a nim .. Viem ze som asi truba ked sa takto trapim aj ked su to uz mesiace , ale mne to nejak staaale nevie dat pokoja... Aj keby si ho vymazem hoci co , proste niekedy na to kliknut musim ..