Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neskusena - potrebujem pomoc!

Príspevok v téme: Neskusena - potrebujem pomoc!
neskusena

Dobry den. Mozno sa to niekomu bude zdat smiesne, aj ja sama sa za to hanbim, ale potrebujem poradit v niektorych veciach. Mam 29 rokov a doteraz som nepouzivala licidla. No vsimla som si uz urcite nezrovnalosti mojej pleti, a preto by som chcela poradit a opytat niekolko veci.
Mam svetlulinku, porcelanovu plet, myslim, ze suchu. Robia sa mi supinky v okoli nosa, pouzivam peeling - nepomaha. Chcela som si kupit makeup, ale predavacka mi dala vzorku a vreckovku a ja som nevedela, co mam s tym robit, kdde si to mam natriet... Tak som zdrhla. Doteraz to neviem. Spiralu nepouzivam, lebo mam po operaciach strihane mihalnice a mam ich preto dlhe a huste. Len ten make-up by ma zaujimal, co mam robit, ked mi dava predavacka oskusat vzorku? Prosim, odpustite si posmesky a pomozte. Dakujem.

neskusena

Ludia, dakujem velmi pekne, strasne ste mi pomohli! citim sa, akoby som precitala encyklopediu:) este raz vdaka!!!

suns

na ten peeling zabudni, ten sa hodi na mastnejsiu plet, tvoju suchu plet ti este viac vysusi a z toho mas tie supinky ! zaklad je aj ked sa nelicis pouzivat odlicovaciu - vodu alebo mlieko alebo gel..je to na tebe.. a potom hlavne dobry hydratacny krem na tvoju suchu plet ! najdes v drogerii/lekarni..zalezi, kolko chces investovat.. puder ti tvoje "nezrovnalosti" nezmaze, skus jemny make-up, slabsie kryci, odporucam od Astor Mattitude, a vzdy si vyber ten najsvetlejsi odtien..alebo affinitone :) penovy je tiez dobry, ma slabsiu kryciu schopnost. Make-up popras pudrom, na licka farbu a mozno nejaky pastelovy tien na oci :) hotovo :)

cajik

aj ja si myslim ze pokial mas peknu plet, make up ti netreba. mozno nejaku jemnu farbu na licka na ozivenie tvare, aby dostala zdravy nadych :) a lesk na pery

mellinda

Make up priamo v obchode sa vacsinou skusa na zapasti, z vnutornej strany, nie na vonkajsej, lebo tam si opalena. Staci len tenucka vrstva a mala by sa co najviac zhodovat s tvojou pletou. Niekedy sa moze vyskusat aj na hrane brady, ale osobne tento sposob nepouzivam. Dolezite je, aby si odtien videla na dennom svetle, lebo umele moze byt klamne. Co sa tyka penoveho make upu, tak ten je skor na mastnu plet, na suchu plet sa viac hodi tekuty make up. Ale pokial nemas vacsie problemy a nedostatky pleti, tak si myslim, ze puder ti uplne staci. Aj ked na suchu plet ani ten nie je nutnostou. Radsej investuj do dobreho hydratacneho kremu.

mate59

ja ti poradiť neviem, ale určite by som riešil situáciu v predajni tak, že by som sa predavačky spýtal,že neviem čo s tým robiť,ona by mi povedala,bez zahanbenia.
Učený z neba nespadol.

lenkaa123456

na kazdom make upe mas napisane na aky typ pleti je. chod napr. do DM drogerii tam pri kazdom make upe su testery - tuba s oznacenim tester. tam si precitas na aky typ pleti make up je. vytlacis si z tej tuby maly kusok a rozotries na dlan a tak lepsie uvidis aku ma ten make up farbu. to iste mozes spravit ak ti da predavacka do ruky tester. natries kusok na chrbat ruky

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neskusena - potrebujem pomoc! - Fórum - ZDRAVIE.sk