Laky na vlasy

Lubosh

Počujte, na čo sa tu bavime o 5, 5+ a neviem akom stupni spevnenia, keď Taft má aj Maxx Power a to je stupeň 7. Ten treba skúsiť.

letnička

ja má wellu na polodlhe vlasy a ke´d si urobím žehličkou vlny a zafixujem tak drží účes celý deň. lenže bohvieako nevonia a keď sa raz vlasy nalakuju tak je ťažko to vyčesať

Lubosh

usiko

Máš pravdu, ja mam teraz ten Syoss a hoci je Max Hold, teda by mal byt najsilnejsi, je to slaby lak, po par minutach ako keby ani nic na vlasoch nebolo a lietaju...

xyzz

Garnier. Drží, vôbec nelepí, a keď som si zalakovala vyžehlenú ofinu, vôbec sa mi nezvlnila a už je čo povedať.. a to mám asi len 3...

usiko

Lubosh,

ked muslis, urcite mas pravdu, ved vies,....asi nemam logicke uvazovanie...ved som tam citala, ze Ten tvoj Syoss je Mega strong, a kedze Cierny Taft je tiez Mega strong /teda na stupnici na flaske 5/ a Fialovy Taft je Radicallu strong /na stupnici na flaske 5+/...tak som logicky predpokladala, ze Fialovy Taft /5+/ bude silnejsi ako Syoss Max, ktory je Mega /5/...tot moja logika...

...ale urcite mas pravdu ty, takze ostavame pri Syoss Max Hold...

...mimochodom Syoss Max Hold je nazov vyrobku, ktory vobec nemusi /a vo vacsine pripadov ani neodraza/ kvalitu alebo silu vyrobku....ukazovatelom sily laku je oznacenie Mega Strong...a o tom som uz pisala...

...ale tak ak chces, tak maj pravdu....

Lubosh

usiko
Neviem, ci nemas logické uvažovanie, ale ak je miečomo MAX, tak nemože uz nič viac silnejsšie. Max je proste najviac, čiže tažko može byť o stupen slabsi od nejakeho iného...

alexa29

ja stale používam od welly, ale moc nedrzia ale taft je fakt dobrý len ja ho nemozem používat lebo sa mi z neho zdvýha žaludok, totiz smrdí