Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

suuurne...poradte prosim co dalej

vrannna

ja si myslim ze ide to dajte na policiu ,,sice su to male peniaze ale trestny cin je od 150 eur ,,!!!!!!!!!!!!a to znamena ze policajti ju najdu podla IP {adresy pocitaca}Mozno je to znama firma,,a ma vela pruserov a kradezi ,Ked sa date zenske dokopy ,,tak mozno ju aj zabasnu.Urcite by som sa do toho pustial aj s policiu, lebo tymto zlodejom treba klepnut po prstoch a kto iny to moze urobit..a vas to tak vela nestoji len ist na policiu.

suz

skus jej napisat z nejakeho ineho mailu akoze ina kupujuca co ma zaujem, uvidis ci odpise..ak hej a na tvoje maily neodpoveda jedine adimnomi napisat aby jej zablokoval ucet..

bohuzial, ale neverila by som ludom co maju len 4 hodnotenia

ja som si od jednej pani obednala taku masaznu vec, poslla som peniaze, presli 2 tyzdne a nic mi neprislo pisala som jej nic, ziadna odpoved poslala som dalsie 4 maily a stale nic..potom som si ju citala podrobnejsie a spravila som blbost ze som si neprecitala vsetky hodnotenia pretoze tam bolo dost takych ludi co sa im stalo to co mne...nakoneic som jej napisala do hodnotenia nech mi odpise lebo jedine tam s ludmi komunikovala...a presviedcala ma ze jej neprisli zaidne maily..a ze to uz osala v piatok a pritom to bolo odoslane v utorok..od vtedy dokial nema niekto len same pozitivne uz nekupujem

leila12

no praveze mala ho cerstvo nahodeny ked sme sa dohodli ze ju kupim...a po 2 dnoch ho nahodila zas...teraz ho ma uz nahodeny tusim az 7krat!!! naposledy bola teraz prihlasena a neodpisala tak neviem...mam akurat cislo jej uctu na kt. som posielala peniaze!
a hodnotenia ma 4 z toho jeden negativny a pan v nom pise ze zaplatil a nic neposlala :((

suz

kedy bola pani naposledy prihlasena?

mozno to nestihla zmazat, alebo ma viacej kusov

su na tej stranke aj hodnotenia predavajucich?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

suuurne...poradte prosim co dalej - Fórum - ZDRAVIE.sk