Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako ho presvedcit?

Príspevok v téme: ako ho presvedcit?
nini18

ahojte, zacnem asi tym ze od puberty som chcela byt fotomodelka. robila som pre to vsetko,schudla som...
od minuleho roka sa mi sen zacal stavat skutocnostou a pomaly sa zacal rozbiehat.teraz mam dost ponuk. hacik je v tom ze moj priatel je proti. sme spolu 7 mesiacov,byvame spolu. ked mu len nieco naznacim, ze by som mala ist fotit, tak mi povie ze si mam zbalit kufre :( je mi s toho velmi smutno. ako ho mam presvedcit?

Lily.

Asi sa citi ohrozeny tvojou pracou a nechce, aby ta sporo oblecenu (co by ta asi skor ci neskor) videli aj ini muzi. Mozno ma o modelkach nevabnu mienku a je mu nevolno z toho, ze by si nieco take robila prave ty. Ved predsa ti nevysvetlil, co mu na tom vadi? To len, ze zbal si kufre, jak takej cundre ti povedal?

Deee

Niezeby bol rad, ze ma doma kocku, ktora je atraktivna a sikovna a navyse nosi domov korunky navyse...len si pekne najdi ineho, niekoho kto si bude vazit co ma...
takato povaha sa nezlepsi iba co to bude horsie

usiko

musis sa rozhodnut...chlap, ktoremu vadi tvoja vedlajsia praca, nie je velka vyhra....ak mu ustupis v tomto, potom mu bude vadit nieco ine a zase ine a tak....

mate59

Má prirodzené predsudky, si iste pekná, atraktívna a ak je on moc žiarlivý,budeš to mať asi skomplikovné.Musí sa s tým zmieriť.A ty tiež nechceš prísť o kariéru, ktorá sa nenaskytne hneď len tak.Asi sa budeš musieť rozhodnúť.

mate59

Musí ti veriť,je to preňho ťažké, každý chlap asi ťažko prežíva,keď jeho partnerka má také zamestnanie kde sa fotí napr. v spodnej bielizni,hneď sa roja rôzne myšlienky.Skús ho párkrát zobrať na fotenie so sebou.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako ho presvedcit? - Fórum - ZDRAVIE.sk