ktora banka?

lost

mBank - 9/10

nevyhody:
- nemozes prijat (asi ani poslat) platbu do zahranicia...
- izadny vypis mesacny postou, len na email (da sa asi priplatit si za postovy vypis)

Je dostatocne zabezpeceny by som povedal, overenie platieb cez SMS. Mas tam dva ucty, cize kartu mas len viazanu na jeden, cize aj v pripade kradeze ti nezvinke velka skoda, v pohode uroky (nieco pod 2% asi neviem, ale je to fajn lebo je to neviazane)..

Ak si student tak VUB ma zadarmo aj s kartou, a OTP aj s kartou - POZOR ta karta nevie platit online...

osobne by som isiel do mBank ak by som si mal vybrat, mozno v kombinacii este s jednou bankou ked nievo v mBanku nevyhovuje, no vzdy tak aby bol poplatok co najblizsie k NULE..

predsa JA mam platit, aby sa BANKA starala o MOJE peniaze? :)
dovolte sa mi zasmiat....

cize, zase raz plati: nenechajte sa zdierat..

AdamKrt

Lenze ja nemam mesacne 10 platieb kartou. To nemam co zbytocne kupovat. Naviac i tak je to cca 900 SKK rocne /po zlave/ a to by clovek sa musel extra snazit na tie platby.

aknitka

adam aj ja mám tatru a tiež som chcela odísť pre ten veľký poplatok ale na pobočke mi povedali že ak do mesiaca zaplatím aspoň 10x kartou (hocijakú sumu) tak sa tento poplatok zmenší o 50% a 2,5 je taká normálna sadzba. nie?

AdamKrt

Par mesiacov mam mBank a zatial spokojnost.

Vyskusal som par bank, ale v kazdej sa mi nieco nepacilo. Najviac sa mi pacila Tatrabanka, mali velmi dobre zabezpecenie internetbankingu, rychle SMSky pri platbe ci vybere kartou, rychle pripisovanie na ucet. Ale ked zdvihli poplatok na 150 SKK mesacne, to ma nastvalo. Skoda, ze zrusili svoj projekt Eliot, ktory bol zdarma.

ojka

ak chceš študentský, tak to máš zadara aj tak, maximálne žeby nejaké banky poskytovali nejaké špecialne balíčky, no neviem....
ale ak chceš normálny bežný účet, tak v súčastnosti to je tak, že úrokové miery sa minimálne až nebadane líšia,....
najlepšie by bolo asi pobehať si nejaké pobočky a popýtať sa...