Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

GYN-odporuč.,Tabl. PO!

anjelicekmoj

Heinz-klátil:Prečo si to myslíš, nie, nestala, len myslím do budúcnosti..Keby "náhodou"lebo ATK ešte neberiem..a tak sa chcem informovať..Lepšie teraz takto, ako potom plakať, myslím...
Ďakujem za rady..a, viete niekto, či prehliadka a predpis ATK, platí sa niečo za to, ked mám pod 18?Okrem tabletiek myslím..

Heinz-klátil

Takže si decko pod (18) a stala sa nehoda, že? A teraz hladáš radu? Nemala si na to myslieť skôr? decko

levicaaaaa

ku gynekológovi netreba žiadne odporúčanie, je to lekár prvého kontaktu. a nie, súhlas rodičov od teba nebude chcieť... normálne ti predpíše tabletky aj bez súhlasu rodičov...

isabella

stoji okolo 24€, nepotrebujes ziadny predpis, je volne predajna...
myslim, ze ku gynekologovi odporucanie nepotrebujes, aspon ja som sa s tym nestretla, ale k tomu radsej nech sa este niekto vyjadri...
za predpis hak sa neplati a ako je to s rodicmi pod 18 rokov neviem presne, no myslim, ze by suhlas mohol pozadovat...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

GYN-odporuč.,Tabl. PO! - Fórum - ZDRAVIE.sk