Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrážky na dekolte

siska24

AHOJTE,,už dlho bojujem stym že na dekolte ana prsiach mam take malinke ružové vyrážky anie anie zmiznut,,je to neesteticke,,nepekne,,sutakej ružovo-fialovej farby,,male,,atakto už ale dva roky snimi bojujem,,čo take dobre pomaha?poradte mi

jarkaa55555

pomaha aj solny kupel. do teplej vane treba nasypat tak kg soli a vykupat sa v tom, len to vysusuje pokozku, tak potoom treba kremovat. alebo do lavora s teplou vodou vysapat sol, namocit do toho kus bavlnenej latky - napr. stare tricko a prilozit na telo ako obklad na nejaky cas

leeerka

a vacsinou po vysadeni tabletiek sa to znovu vrati .. moja vlastna skusenost .. ako nie je to az take hrozne,ale predsa len ... ale uzivat taqbletky, len kvoli tomu, aby sm bola menej vyhadzana, za to mi to nestoji

tibianaaa

Hlavne si do toho neryp.. nechytaj si to..lebo si to roznesies, bojovala som s tym roky. Zabrala az antikoncepcia! Skutocne mam konecne pokoj :) ... no pribrala som po nej 8kg :( snad to zhodim. No akne je fuc a konecne mam vsetko ciste!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrážky na dekolte - Fórum - ZDRAVIE.sk