Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cikala som krv. veľmi som sa zlakla

Príspevok v téme: Cikala som krv. veľmi som sa zlakla
n,,

ahojte... troška ma bolelo v mechúry keď som docikala a večer som cikala krv.. nie že ružovkastý moč ale červený .. veľmi som sa zlakla išla som teda dneska doktorke a dala mi antibiotika BISEPTOL 480 ... a keď si tak čiíam pribalový leták tak tam je že liek sa nesmie užívať... (veľmi veľa toho popísaného) ale čo ma zaujalo tak pri poruchách štítnej žľazy a ja som chorá na štítnu mám zniženú funkciu tak beriem euthyrox ja neviem teraz či mám tie atb brať.. keďže som už cikala krv.. a ešte doktorka mi povedala že by som mala vysadiť antikoncepciu.. či len bude neučinna a treba sa chrániť ešte nejak inak? dakujem za odpovede

n,,

to mi je jasne že sa musím nejak inak chrániť ten mesiac... ale lekárka sa ma pýtala že či neberiem nejaké lieky a vravela som jej že na štítnu euthyrox a ona nič.. zajtra ju skontaktujem.. teda

Hugina

Nemôžeš ju nejako kontaktovať a spýtať sa jej na to?Brala Ti aj moč? Ja by som tie ATB zatiaľ nebrala, zajtra ju kontaktovala a spýtala sa na to. Môže sa stať, že to lekárovi momentálne nenapadne, treba si to radšej overiť. A čo sa HAK týka, tak gynekológovia potvrdzujú, že ATB znižujú účinok HAK. Je potrebné ten mesiac, kedy berieš HAK chrániť sa ešte nejako inak. Tiež treba skonzultovať s gynekológom, či môžeš vysadiť HAK z dňa na deň. Nie som si istá, či je to správny postup...

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cikala som krv. veľmi som sa zlakla - Fórum - ZDRAVIE.sk