Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zumba v Bratislave

Príspevok v téme: Zumba v Bratislave
mimimii

Ahojte :o) chcela by som v Ba chodit na zumbu, nikdy som este nebola, ale .. laka ma to :o) chodite niekto?? ake to je, zabava?? a popripade, nasla by sa holka, ktora by so mnou chodila?? nech tam nie som sama ako prst, to sa ani neodvazim, a kamoskam sa na taku kravinu - podla nich- moc nechce :o)))

lienkak

ahoj lenkia,

aj som začala teraz v septembri chodiť na zumbu, bola som teda 4krát, a je to čoraz lepšie, ten prvýkrát som sa teda nasmiala, keď sa človek pokúša odkukať rýchlo kroky a pohyby, ale už je to teda lepšie,
predtým som bola párkrát na aerobiku, ale toto sa mi páči viac,

chodím tam buď s kamoškou, alebo aj sama, baví ma to, potím sa síce hrozne,
ale hádam to pomôže dať aj nejaké kilo dole, aj keď mňa hlavne láka to odreagovanie sa, vžitie sa do toho tanca...

lenkia

U mna nie je zumba urcite zalezitost len na chvilu, milujem latinskoamericke tance a po jednej pesnicke som nevladala ako po celom aerobiku, chodim aj na aerobik, fit lopty, sem tam do posilky, ale pri zumbe zo mna lial pot, urcite to nie je sport pre kazdeho, ale nazyvat to hopsajucim spolkom, ale to povie len niekto komu to nejde, alebo to ani neskusal.

Slobodna

neznášam takéto slepačie hopsajúce spolky akože šport, ktoré vás bude baviť chvíľku.
Čo tak nejaký normálny poriadny šport, hm?
čokoladka898 strečing je dôležitý aj pred aj po cvičení :-)

lenkia

Zumba sa da v BA tancovat aj vsade tu www.azet.sk. Bola som zatial len raz, ale uplne som sa zamilovala, aj ked som sa aj riadne smiala, ze co to akoze mam robit :DDD

Dana111

Ahojte! Nevie mi niekto poradit kde by sa dal zohnat zoznam zumba pesničiek ktoré mavajú inštruktori na hodinách? Ďakujem

malaalam.

ja viem, ale hold nie som precvicovatelka, tak to nezmenim. A nechce sa mi chodit daleko od domu, radsej si strecing spravim doma.

malaalam.

ja chodim na zumbu aj sama a je to v uplne v pohode, nemas cas nad tym tam uvazovat:) aj tak nie je cas na rozpravanie s kamoskou. Takze smelo do toho, vyskusaj to raz a uvidis, ci ti to sande:) Ale ako som pocula od kamosiek vsade je zumba ina, inde pomalsia, inde viac na moderne pesnicky, ta na ktoru chodim ja nema napr. strecing, inde to maju.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zumba v Bratislave - Fórum - ZDRAVIE.sk