Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

epilepsia?

cokoladka898

ano. uz mam definitivne diagnostikovanu epilepsiu, som uz nastavena na liecbu...teda nastavujem sa...stalym zvysovanim davok... :( aka je prognoza tohoto ochorenia?

cokoladka898

ano. uz mam definitivne diagnostikovanu epilepsiu, som uz nastavena na liecbu...teda nastavujem sa...stalym zvysovanim davok... :( aka je prognoza tohoto ochorenia?

radana

Ked je eeg s nalezom,ze tam mas vyboje,tak ti neurolog na zaklade toho urci diagnozu.Popri CT ta moze poukazat na magneticku rezonanciu,ktora by mohla ukazat nejaky nalez na mozgu,ktory vyvolava vyboje.Pripadne sa da doplnit angiografiou,kde sa skuma priechodnodt ciev,ale to sa robi vacsinou v pripade,ked je eeg ciste a aj tak zachvaty su.

joni_

nerozumiem celkom tomu co si napisala, eeg mas uplne negat.? mojej sestre pri epilepsii robia aj ct alebo mri, ked chodi na kontroly, malo by sa to tam ukazat

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.