Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dioptrie

Príspevok v téme: dioptrie
jarkaa55555

chcem sa opytat, ci na oci skodia sosovky s vacsimi dioptriami ako by mali byt. totizto mi moja kontaktologicka objednala sosovky --3,25 . potom pri merani dioptrie s pristrojmi zistila, ze na jedno oko mi to vykorigovalo dioptriu na 0 no na druhe oko by mi trebalo sosovky 3,0 . ze nabuduce ked budem kupovat sosovky tak si mam pytat 3,0. myslite ze mi ta silnejsia dioptria moze poskodit na oko, popripade este zhorsit dioptriu?

okana..

Nemusi sa to stat. Hlavne ide o tvoj pocit z videnia, cize ak vidis v pohode super ostro, je to fajn, no ak ti to taha oci, tak ich nenos, lebo ta bude boliet z toho hlava. Je sice pravda, ze ocna zvykne hovorit, ze okoko si na silnejsiu dioptiru zvykne, a stane sa lenive, cize je vraj lepsie mat skor nizsiu dioptriu nez vysiu. No to sa tyka skor ludi, ktorym casto zvysuje dioptrie. Inak by to nemalo (nemuselo) v tomto vadit, ak s tym vidis bez problemov. Ta stvrtka dioptrie tolko nezavazi myslim si, hlavne pri sosovkach, tam sa mi tie stvrtky zdaju fakt nebadane, dokonca aj polky.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dioptrie - Fórum - ZDRAVIE.sk