protidrogová poradňa

Maros75

Pavol......musia to riesit jeho rodicia. Dat aj trestne oznamenie za kradez ich osobnych veci. Vtedy sa to pohne nariadenim sudu o ustavnej liecbe. Ak nechce dobrovolne sa dat liecit,inej cesty niet.
V Pezinku by potom stravil 3 mesiace kde sa robia aj sedenia a riesi sa zavyslost ako sa tomu v buducnosti vyhnut.

jankaaaaaaaaa

ty mu nijako nepomozes ani nikto v jeho okoli. musi on sam chciet a podrobit sa lieceniu. jedine to mu efektivne dokaze pomoct. odborna pomoc.

Pavol Z.

moj kamarat je silno drogovo zavisly, berie pervitin a uz koli nemu predal aj pocitac, televizor, a skoro svetko cenne z domu, rodicia nad nim zlomili palicu. Jediny kto este veri v to ze ostalo v nom nieco ludske som asi ja. Kamarati mi hovorili ze jemu uz pomoci nieje . Ako mu mam prehovorit do duse, aby si uvedomil vaznost sytuacie v ktorej sa nachadza ???????? Ďakujem vopred za odpoveď. Som pripravený spravuť čokolvek, aby som mu pomohol dostať sa z toho, a aby sa zase normalne zaradil do bežneho života... Tento človek je pre mňa strašne dôležitý. Poznám ho od kočiara, a nedokaážem sa pozerať na to ako sa ničí.