Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepsia kozmeticka znacka?

Príspevok v téme: Najlepsia kozmeticka znacka?
Kvacka

Ahojte,mate niekto skusenost s nejakym ozaj najlepsim kozmetickym vyrobkom? Chcela by som si kupit len tie najlepsie veci,len sa to neda ich vsetky vyskusat. Podla mna zatial najlepsie produkty, ktore som skusila, su Nivea spevnujuca, cerveny Elseve, Planet Spa od Avonu na tvar... Podelte sa aj vy o svoje skusenosti, prosim. Skusili ste niekedy znacku La Prairie? Vraj je to dobra znacka,ale je to dost drahe...

simonka722

Priody je super :-) moja mama v rokoch pouziva ich kremy uz dlho :-) ja zatial nie, este to nepotrebujem, tie na vrasky :-)

Alexa12

tekvicka-micka- ja používam priody, je navyše aj netestvana na zvieratkach takže další super bonus pre nás, čo milujeme prírodu ;)

Janka1034

Ahoj baby :-) Pozrite na ajurvédsku prírodnú kozmetiku - bit.ly :-) Hlavne môžem odporučiť ich šampony a pleťovú masku :-)

mayla552

kazdemu sadne nieco ine, kamaratky mi odporucali kadejake znacky, ktore pouzivaju, aj som nieco vyskusala aj nie, preto ma tento prispevok zaujal:) tiez budem rada za kazdu radu - osobnu skusenost s akoukolvek znackou:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepsia kozmeticka znacka? - Fórum - ZDRAVIE.sk