Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepsia kozmeticka znacka?

Príspevok v téme: Najlepsia kozmeticka znacka?
Kvacka

Ahojte,mate niekto skusenost s nejakym ozaj najlepsim kozmetickym vyrobkom? Chcela by som si kupit len tie najlepsie veci,len sa to neda ich vsetky vyskusat. Podla mna zatial najlepsie produkty, ktore som skusila, su Nivea spevnujuca, cerveny Elseve, Planet Spa od Avonu na tvar... Podelte sa aj vy o svoje skusenosti, prosim. Skusili ste niekedy znacku La Prairie? Vraj je to dobra znacka,ale je to dost drahe...

ifka79

takisto by podľa mňa stojí za zmienku Soaphoria (-odkaz odstránený-) - prírodné zloženie produktov hovorí samo za seba

vrana80

Kazdemu sedi nieco ine. Ja musim napriklad striedat kremy, ze nepouzivam roky jeden a ten isty ale striedam take svoje overene znacky.

lienka_1

Ahoj. tak to je ťažko odporučiť. Každý si musí vybrať podľa seba, ale ja napr. na pleť používam kozmetiku Nuance (denný, nočný,očný aj sérum na pleť) a na vlasy mám Naturu Sibericu (šampón aj balzam). Ale keď tak skús len také vzorky malinké, tie bývajú zadarmo a môžeš testovať :)

Karolina123

Súhlasím so Sisou, kozmetiku potrebuješ "šitú na mieru" To čo vyhovuje jednému, može druhému škodiť. To že mne nejaký krém urobí s ple´tou zázrajky neznamená, že ty neskončíš napríklad s ekzémom

Sisa123

Ťažko poradíš kozmetiku cez internet. Každý potrebuje kozmetiku podľa svojej pleti. Ja si vždy nchám poradiť od mojej kozmetičky

ifka79

mne osobne veľmi sadli produkty z Havlíkovej apotéky, Hortus Botanicus, Bione, Santee, Lavera (napríklad tento krémik patrí k mojej každodennej rutine a neviem si ho vynachváliť www.notino.cz )

Baborka

A poznáte niekto kozmetiku NaomiBioCosmetics? Mala by to byť prírodná kozmetika bez parabénov, alergénov, parfémov a chemických konzervantov. Skúšali ste ju niekto?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.