Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Keramicky zubny stojcek

ahoj:)))))))

ahoj, ja som ho mal asi rok, a odporucam ti ho, mnohi si ani nevsimli ze ho mam, a ked si pravidelne budes umyvat zuby tak sa ani nezaspini, len nepi coca colu, kavu a podobne veci

jajkafr

pusinka
ja som mala ten klasický kovový keď som mala 17 dokonca som ho mala aj na stužkovej a bratrancovej svadbe na niektorých fotografiách mi ho vidno a není to až také strašné... časom si zvykneš... všimla som si, že niektorým ľuďom ten estetický priesvitný strojček zažltol a tiež sa zvykne častejšie odlepovať, ale to je už na tebe pre čo sa rozhodneš... kamoška keď si ho dávala tak bol drahší asi o 1000 sk od klasického kovového ale nemala ešte 18 a samozrejme záleží od zubára u ktorého si dávaš každý má asi vlastný cenník

pusinka1982

hej, ten priesvitny myslim, panecku tak to je neskutocne drahy, ak tolko stoji, tak chcem si dat strojcek, som uz po 18tke, ale mam tak depku z toho strieborneho, ze ho strasne bude vidno a ze budem mat velmi nizke sebavedomie, a viete niekto, kde na Slovensku davaju tie keramicke strojceky?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.