Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sex

FORNET

no chalani napriklad ja ked uz sa urobim.. tak uz mi stoji len tak provizorne na par minut takze uz by moc nebol cas na zmenu kondomu a este ked ju chcem dokoncit tak musim sa modlit aby mi zostal stat alebo dokoncit inoucestou :) este sa da pockat nejakych 20 minut a potom stoji znovu aklo skala a este aj dlhsie... ale tak asi to ma kazdy inak :)

lost

xter - mam sice nulove skusenosti, ale priklonil by som sa na stranu - ano, dat novy...

:D

no ale necham sa poucit od skuesnych, znie to zaujimavo, ta otazka, ale hlavne predstava ze ako ten muz pri tom nad tym lame hlavu...
V stresovych momentoch je clovek kreativny a celkom dobre mu to mysli :D

xter

Potreboval by som pomoc ,radu od tych skusenych vsexe .Ak mam predcastnu ejakulaciu a mam sex s kondomom a spravim sa don ,mam si dat novy a pokracovat ci mozem s tym predtym?? ???

datelinka1

opýtaj sa samčeka modlivky nábožnej, aký má názor na sex. na jednej strane je túžba, na druhej strach z kanibalizmu :-))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.