Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zajačik teddy do bytu

Príspevok v téme: Zajačik teddy do bytu
beba12

ahojte.Chcela by som vedieť ci niekto chova takeho zajacika.Alebo nejakeho podobneho.Strasne sa mi zapacil, a ze vraj sa naucia chodit na jeden zachod a nerobia bobky inde...ako sa da naucit aby nic neobhryzali, myslim skrine a stolicky a pod...ze vraj su velmi pritulne ako psiky, len neviem kde konkretne zohnat takaaeho kralika, aby nenarastol velmi velky
take nieco by som chcela ako tento : www.teddy.kx.cz
a tu uz je dospely..neda sa odolat

nikol888

mam mopslika,vola sa Molly.. vcera mi povedal zvelolekar,ze ma koznu chorobu,ktoru on vyliecit nedokaze,ze sa jej chrasticky zacnu rozsirovat po tele az kym ju nebude musiet utratit... co mam robit? nevie mi niekto poradit? ved ma len 10 mesiacov :(((((

3nttt

myslim ze ziadna hracka ho nezaujme.skus mu hodit do klietky nejaku haluz z ovocneho stromu.to sa aspon na chvilku zabvi kym ju ohloda :)

cajik

zdravim :) neviete nahodou co dat zajkovi, aby sa mohol hrat ? lebo ma nic nenapada a lopticky a ine hracky ignoruje :).. tak aby sa nenudil

3nttt

aj to by sedelo.ale aj ked sa boja.raz som mala tu cest ho vidiet v takejto situacii:( a uz nechcem.ale v noci casto dupe a to vidim ze sa neboji lebo vzdy ked pridem tak sa ksichti jak socha.keby mohol tak si zacne aj piskat :DDD

3nttt

inak ja som ho pred dvomi tyzdnami asi o 2hej v noci pustila lebo dupal jak nepricetny (oni ze vraj dupu ked sa boja...nas evidentne dupe ked sa nudi) a asi pol hodku behal po byte jak zmyslovzbaveny a potom sa ukludnil :)

dobra vila

Nemozes sa cudovat... ty byt nim, vedela by si celu noc sediet bez pohybu, aby si nerobila ramus? Zajacik spi mozno 2/10tiny z toho, co ty... nemozes ocakavat, aby bol ticho... predstav si, keby si ty musela iba pat hodin sediet potichu...dokazes? Kazdy den :D

cajik

neviete mi niekto poradit, co mam robit, ked zajac kazde rano skrabe do klietky, bucha, a robi STRASNY ramus ? :( nemozem ho dat inde.. je to velmi neprijemne, a nemozem spat :( zacne tak okolo pol 5 rano a trva to neustale, skusala som uz vsetko mozne, ani zakryt ho dekou nepomaha

cajik

Dakujem :D mne sa uz aj zda ze ci neni trochu tlsty. budem mu davat naozaj menej zrat. Hmm neviem ci ma dlhe nechty, ale nezda sa mi. A este sa chcem spytat, treba ho naozaj ist dat zaockovat ?? aj ked s nim nebudem chodit nikde von na voditku??

A neda sa im nieco kupit na zabavu ? ja som mu kupila lopticku, ale nezajem :D dala som ju psovi potom.

Nebude mu na balkone zima ??? to je celkom dobry napad :D Moze tam byt celorocne ?

Vies co, ja som zo zaciatku mala tie granule asi na pol klietky, cakala som kym zacne chodit kakat do jedneho rozku. Postupne som tu cast s granulami skracovala, a zacal kakat uuplne vsade, aj na kobercek, len tak zo dna na den. Vcera som mu dala zachodik, a kupodivu chodi uz len tam ! nerozumiem tomu. mozno je to tym, ze som mu dala ku zachodu do misky seno (este nemam jaslicky). ale to je tak, mozno za dva dni bude kakat zas vsade. a napr pocikal mi kobercek v klietke, co predtym tiez nerobil.

P.S: do izby mi vobec nekaka, odkedy ho mam. no mozno tri bobky pustil v jeden den. Inak nic. Mam ho pusteneho aj par hodin a nepisa ani nekaka mi po izbe :D aspon ze tak, lebo to by som uz mala nervy v kybli

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zajačik teddy do bytu - Fórum - ZDRAVIE.sk