8 min abs

Príspevok v téme: 8 min abs
zuzka2547

ahojte, potrebujem trošku poradiť ohladom cvičenia. Mám 172 cm a 56 kg, v poslednom čase vkuse priberám na bruchu a zadku, a boky, preto som začala cvičiť podla tohto videa. Cvičím každý den a od budúceho týždna chcem 2 krát denne. Ked bude lepšie počasie začnem korčule, tie sú na zadok najlepšie. Chcem sa spýtať tých ktorí sa do toho rozumejú ak budem cvičiť tieto cviky 2 krát denne, podarí sa mi vyformovať, prípadne schudnúť z brucha? Dakujem

sweater*

v tom videu vidis typka s fajnovimi svalmi a jedine nato to sluzi, aby sa ti vyformovalo brusne svalstvo na legendarny six-pack ale neschudnes z toho urcite

Nightwolf

Ako nic v zlom ale 8min ABS workout je dobre ale nie kazdy den lebo si presilis brucho a je tam riziko poskodenia svalu. Brucho je sice huzevnate ale aj tak radsej by som doporucil cvicit 2 + 1 t.j. 2 dni cvicis a 1 den oddych aby sa stihli trochu zregenerovat svaly predsa len sval rastie pri oddychu a nici sa cvicenim. Ja osobne to cvicim 1 + 1 a nemam problem.

Speto

8min ABS WORKOUT ti staci 2x denne a samozrejme to sklbit s dobrou stravou...ja osobne som to cvicil mesiac len 1x denne a vysledky boli ohromne...

0vecka

netusim co je 8 min abs ale 8 minut je urcite malo na chudnutie.. mozno na mierne posilnenie svalov by to mohlo stacit....