Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Clip-in vlasy

betka3658

Ahoj, nemám s nimi skúsenosť žiadnu, no minule si kamarátka kupovala niečo podobné z jednej z týchto stránok. Nie som si istá, ktorá to bola. Takže sa na to musíš pozrieť. No povedala, že ich tam našla za dobrú cenu a presne také, ako potrebovala. :)
-odkaz odstránený- alebo sa skús pozrieť takto všeobecne na obchody všetky :) -odkaz odstránený-

betka365896

Ahoj, nemám s nimi skúsenosť žiadnu, no minule si kamarátka kupovala niečo podobné z jednej z týchto stránok. Nie som si istá, ktorá to bola. Takže sa na to musíš pozrieť. No povedala, že ich tam našla za dobrú cenu a presne také, ako potrebovala. :)

-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-

Denisa1986

Určite odporúčam clip in vlasy zo stránky www.nanicvlasy.sk. Zatiaľ najkvalitnejšie clip in vlasy, aké som doteraz mala, a to som skúsila už viacero obchodov. Majiteľka má profesionálny prístup a vie poradiť so všetkým. Ak tam raz nakúpite, už nebudete chcieť iné vlasy. Maximálna spokojnosť :)

Zuzi 32

Tiež mám clip in vlasy. Povodne som si ich kúpila na svadbu ale tak som si na ne zvykla, že ich nosím skoro vždy keď niekam vyrážam. Sú fakt super

Klaudika111

Tiež milujem clipy, kásne vás osviežia a možete neustále ohurovať okolie bez toho, že by ste príliš často menili farbu vlasov či ich ničili natáčaním alebo žehlením. Objednala som si z www.clipinhair.sk už tri sady a som maximálne spokojná. Sú z pravých vlasov, zvládnete si ich s pomocou kamošky pripnúť aj doma a vyzerajú super.

Zara25

Mám clip in ofinu REMY aj clip in príčesok z pravých ľudským vlasov a je to super. Vždy som chcela mať bohatý hustý vrkoč ale nikdy som nevydržala dostatočne dlho, aby mi vlasy dorástli. Potrebujem zmenu a na to sú clip in úplne super. nemusíte čakať až vám vlasy dorastú a nemusíte si pre to strihať ofinu. Máte ju len vtedy, keď ju chcete mať a účesy si možete meniť kludne každý deň

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Clip-in vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk