Clip-in vlasy

Annynka

Určite neodporúčam Vlasy24.sk ... 70€ hore od korienkov su vlasy ok ale od pol hlavy dole je to len také páperie riedke a nedajú sa vrátit ak sa čo i len z obalu vyberú , aby ste si všimli že je to len pár chlpov ako sa vraví .... takže určite NEODPORÚČAM !!!

zlatusa

Januska takúto skúsenosť mala aj kamoška a odvtedy to nechala tak, nekupovala to už, lebo nie je to lacná záležitosť a nestojí to za tie peniaze

januska998

Bohuzial mam s invlasmi presne rovnaku skusenost...kupila som prednedavnom za 80 eur od nich krasnu rovnu 51cm dlhu sadu hnedych vlasov najprv vlasy vyzerali uzasne po rozbaleni som bola nadsena ale po prvom umyti sa totalne skuceravili a bol z nich jeden velky chumac krepovych vlasov ktory sa vobec nepodobal nato co mi prislo. Umyvala som ich presne podla navodu a mohla som ich potom rovno aj vyhodit. Vlasky boli urcene do slavnostneho ucesu na oslavu o to viac ma to mrzelo. Neskor som si objednala z obchodu Clipinvlasy.sk a konecne som bola spokojna. Davajte pozor odkial vlasky kupujete :( Ci nekupujete macku vo vreci.

Clipinvlasy

Ja som tiez prechadzala na letisku s clipami vo vlasoch a nepipala som :D takze vklude. Tie spony su tusim plastove

Janina111

Mam aj ja otazku mozem mat clip in na hlave na letistnej kontrole? Nebudu mi pipat ked prejdem cez detektor? Nerada by som ich davala na letisku dole pred ludmi. Ma niekto skusenost?

Sanyyyyy

Nechapem keď vidím úžasnú recenziu na stánku nanicvlasy, však tie clip in mi vydržali mesiac aj napriek starostlivosti. Dodnes ich mám odložené doma a z dĺžky 60 cm je asi tak 30 cm ale už totalne nepouzitelnych. Žiadne farbenie nebolo.
O niečo dlhšie mi vydržali vlasy z dreamfactory tak cca 3 mesiace viac nie..

bloncka203

neobjednavajte si nikdy z obchodu invlasy.sk Za skoro 70 eur som si od nich kupila clip in sadu blond a po prvom umyti sa krasne rovne nove vlasy zvlnili a skrepovateli.... totalne sklamanie chcela som ich na svadbu a uplne sa znicili osetrovala som ich presne podla navodu.... 79 eur v haji totalne...

betka3658

Ahoj, nemám s nimi skúsenosť žiadnu, no minule si kamarátka kupovala niečo podobné z jednej z týchto stránok. Nie som si istá, ktorá to bola. Takže sa na to musíš pozrieť. No povedala, že ich tam našla za dobrú cenu a presne také, ako potrebovala. :)
-odkaz odstránený- alebo sa skús pozrieť takto všeobecne na obchody všetky :) -odkaz odstránený-

betka365896

Ahoj, nemám s nimi skúsenosť žiadnu, no minule si kamarátka kupovala niečo podobné z jednej z týchto stránok. Nie som si istá, ktorá to bola. Takže sa na to musíš pozrieť. No povedala, že ich tam našla za dobrú cenu a presne také, ako potrebovala. :)

-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-