Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aloe vera - od koho kupit stavu?

Peter Grnac

Dávam sem link na litrové balenia Aloe vera, prosím vyberte ktorý znich je kvalitný a dajte sem naň link, ďakujem.
www.heureka.sk

PeterPanko

Patriciaz ďakujem za tip :) Ivka1 vieš len je ťažké vybrať keď sa do toho až tak nevyznáš, ale budem sa snažiť riadiť tvojimi radami :)

Ivka 1

Nuž výrobcov Aloe Vera Gélu je ako maku . Je potrebné vyberať kvalitné aloe , bez chemických konzervačných látok . O aloe a jeho účinky sa zaujímam už viac ako dvanásť rokov . Vyskúšala som kadečo . Stačí si zadať do vyhľadávača google a vynorí sa Vám veľmi veľa Aloe predajcov - ale ak môžem odporučiť nenechajte sa ovplyvniť nízkou cenou hoci ani predražené aloe nie je zárukou kvality. Hľadajte firmy, ktoré popisujú spôsob pestovania aloe vera , spracovanie , zloženie , spôsob konzervácie a certifikáty kvality. Snažte sa o produkte dozvedieť čo najviac informácii .

RNG

Uvediem to aj sem, aby ste videli, ako to lekarska mafia robi pri zamlcovani vedomosti okolo liecenia inac, nez je im to financne najvyhodnejsie

www.rexvox.com

patriciaz

Ja si zvyknem objednávať vždy niekde z netu, teraz som si objednavala na e-shope biocare a mali tam celkom pekný výber aj iných tak som si zobrala ešte aj nejakú z arónie a čiernej bazy alebo niečo také, tak to skúste kuk :)

PeterPanko

Dobrý deň prosím vás ja som sa pýtal na aloe vera u nas v lekárni, povedali že oni to nedržia, v bioobchode tiež nič, kde saaakriš to mám teda kúpiť?!

0vecka

neviem ako to funguje vo svajciarsku ale ocividne tam maju poistovnu ktora ma len 80 poistencov...ak je to tak ako hovoris tak je tu obrovska diera na trhu podnikania ktoru moze kazdy vyuzit

(netusim co treba na to aby som si mohol otvorit poistovnu ale ked sa im to oplati s 80timi poistencami....)

www.20min.ch

0vecka

2 RNG napr v nemecku existuje skoro 200 poistovni z toho 46 je pre 10% ludi. ty xces povedat ze vsetky poistovne su do toho zapletene?

www.1a.net

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aloe vera - od koho kupit stavu? - Fórum - ZDRAVIE.sk